پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی به صورت خویش فرما

 

Fsh: عرض ادب!  بنده فکر می کنم 2 سال حق بیمه پرداخت شده برایم  و از خرداد 93 تا به امروز اسفند 99 حق بیمه نداده است.  شرایط بیمه خویش فرما را می خواستم و اینکه چه مقدار باید پرداخت کنم برای این سالها ؟ و به چه صورت می شود؟

پاسخ: بیمه خویش فرما از 220 هزار تومان هست تا 610 هزار تومان. البته شما بابت حق بیمه سال های گذشته نمی توانید از بیمه خویش فرما استفاده کنید و تنها راهتان این است که از کارفرما بابت حق بیمه شکایت کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/