بازیابی رمز عبور صندوق درمان بسجیان

 

سلام خسته نباشید! من تو سامانه صندوق سحاب بیمه بسیجیان ثبت نام کردم. الان نام کاربری و رمز عبورم را نمی دانم؟ چیه بعد بازیابی رمز رو که میزنم شمارم و و شماره ملی رو که می زنم میگه در سیستم با این اطلاعات ثبت نشده است. بعد که میرم دوباره ثبت نام کنم شماره ملی رو که می زنم میگه قبلا ثبت نام شده الان باید چکار کنم؟

پاسخ: شماره موبایل تان درست در سستم ثبت نشده است. باید از طریق دفاتر موسسه درمان بسیجیان در استان تان اقدام کنید. راه دیگری ندارد. نه می توان ثبت نام مجدد کرد و نه روش بازیابی دیگری وجود دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/