شکایت از کارفرما چگونه است؟

 

سلام وقت بخیر! شماره شما از اینترنت گرفتم. شما مشاوره رایگان میدین؟!  من ۹ سال داخل لوازم خانگی کارمی کردم. کارفرما یه روز یه کاغذ آورد گفت امضابزن نوشته بود من این چندسال حق و حقوق خودم را دریافت نمودم و از این تاریخ به عنوان کارگر روزمزد در فروشگاه مشغول به کارمی باشم. من امضاء نکردم! کارفرما گفت: امضاءنمی کنی از بعد ظهر نیا! منم یه هفته وایسادم رفتم شکایت کردم دو جلسه رفتیم بعد هم پیشش راننده بودم هم کارگر؟!

کل کارهای بانکی مشتری جواب بده چک ببربانک همه کاربود با من. الان این آقا میگه او پیشم راننده بود.بعد این چند سال پول نقدی میداد فقط آخر ۷ ماه به حساب کارت می زد. منم پرینت گرفتم داخل پرونده گذاشتم پیشش بودم. بهم اجازه داد من پایه دیواری محافظ صفحه می آوردم می فروختم. الان میگه این واریزی پولای اینابود. من سرماه بهش می دادم.

نمی دانم چه کارکنم؟ الان ۶ماه بیکارشدم پول ندارم وکیل بگیرم نمی دانم چکار کنم ؟ می خواهم درخواست کارشناس یابازرس بدم متن بلدنیستم. داخل اینترنت چرخ می زدم شماره شما را دیدم؟! خواهش می کنم کمکم کنی؟

پاسخ:  بهتر است بگوئید در چه شهری هستید. الان اداره کار رای داده است یا نه؟ متن شکایت تان را هم بفرستید ببینم چه کار می توان کرد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر