درخواست بیمه بیکاری به علت زندانی شدن

 

صمد: سلام! یکی از بستگان بنده با سابقه حدودا ۲۵ سال پرداخت بیمه به سازمان تامین اجتماعی به دو سال زندان محکوم شده و حدود ۴ ماه پیش به زندان رفته است. به چه شکلی می تواند از بیمه بیکاری استفاده کند؟  ایشون ۵۳ ساله و متاهل و دارای دو فرزند می باشد؟

پاسخ: اگر کارفرما برایش حق بیمه پرداخت می کرده است می تواند بیمه بیکاری بگیرد. در سامانه اداره کار برای بیمه بیکاری ثبت نام نماید (بعد از گرفتن نام کاربری از دفاتر دولت الکترونیک) و علت بیکار شدن را رد سامانه زندان اعلام کند. بعد از تائید اداره کار و ارسال به تامین اجتماعی و آمدن پیامک باید مدارک زندان و بیمه پردازی شان را به شعبه بیمه ارسال کننده پیامک بفرستید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر