مدت زمان برقراری مستمری بازنشستگی

 

جهان: سلام! شخصی از اسفند ۹۵ لغایت پایان اسفند ۹۶ یعنی ۱۳ ماه در کارگاهی مشغول به کار بوده و اول فروردین ۹۷ فوت شده و کارفرما بیمه متوفی را پرداخت نکرده است. هم اکنون با رای دیوان عدالت اداری کار فرما محکوم شد و حق بیمه را پرداخت نمود. سوالی که دارم چند وقت دیگه مستمری وراث برقرار می شود و از چه تاریخی مستمری محاسبه می شود و مبالغی که به وراث تعلق می گیرد چه هست؟  ممنون از پاسخگویی شما؟

پاسخ:تامین اجتماعی معمولا چنین مستمری های را به سختی برقرار می کند و ایرادات زیادی می گیرد. قانونا 3 ماه باید برقرار شود ولی به احتمال زیاد بسیار بیشتر طول می کشد.مستمری از زمانی که حکم مستمری صادر شود پرداخت می گردد نه از زمان فوت. باید وضعیت کل پرداخت حق بیمه را بدانم تا بتوانم در زمینه میزان مستمری توضیح دهم.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر