لیست بازرسی بیمه تامین اجتماعی

 

مهدی: سلام! بنده سال ۷۱ تا اواسط ۷۴ توی یه کارگاه خیاطی کار کردم. که بازرس بیمه آمد و لیست بیمه همه افراد که حدود ۸ نفر بودیم تهیه کرد. و از آن تعداد همکاران عده ای دارای سابقه می باشند ولی متاسفانه سابقه  ما در لیست سوابق نیست.به شعبه ۲۰ مراجعه کردم.گفتن سوابق و اعتراض خودتو بنویس تا ما بررسی کنیم.ثبت نام کردم ولی هنوز جوابی نگرفتم.لطفا راهنمایی کنید.

کد کارگاه   0202430827

کد پیگیری   ۱۰۰۷۱۹۱۳۲۱

پاسخ: اگر اسم تان در لیست بازرسی باشد مطمئنا کارتان درست می شود. اما اگر نباشد که احتمالش بیشتر سایت بهتر است بروید از کارفرمایتان شکایت کنید و رای برای پرداخت حق بیمه از اداره کار بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/