به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست دیه به علت برونشیت ریوی در محل کار

 

گیو: سلام خسته نباشید! کارگری هستم با سابقه ۲۶سال کار در محیط آلوده که با نظر دو پزشک فوق تخصص ریه و پزشکی قانونی دچار بیماری برونشیت مزمن شده ام. می خواستم ببینم چند درصد دیه به من تعلق می گیرد؟ و می توانم از کار افتادگی بگیرم؟ ممنون می شوم لطف کنید جواب بدهید؟

پاسخ: دیه مشخصی برای بیماری ریوی مشخص نشده است. ممکن است ارش تعلق بگیرد اما رویه این است که دیه و ارش برای حادثه تعیین می شود و برای بیماری شما دیه و ارش تعیین نمی شود. احتمال ازکارافتادگی تان از نظر تامین اجتماعی است هر چند با قاطعیت نمی توان گفت و بستگی به شدت بیماری تان دارد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401