درخواست دیه به علت برونشیت ریوی در محل کار

 

گیو: سلام خسته نباشید! کارگری هستم با سابقه ۲۶سال کار در محیط آلوده که با نظر دو پزشک فوق تخصص ریه و پزشکی قانونی دچار بیماری برونشیت مزمن شده ام. می خواستم ببینم چند درصد دیه به من تعلق می گیرد؟ و می توانم از کار افتادگی بگیرم؟ ممنون می شوم لطف کنید جواب بدهید؟

پاسخ: دیه مشخصی برای بیماری ریوی مشخص نشده است. ممکن است ارش تعلق بگیرد اما رویه این است که دیه و ارش برای حادثه تعیین می شود و برای بیماری شما دیه و ارش تعیین نمی شود. احتمال ازکارافتادگی تان از نظر تامین اجتماعی است هر چند با قاطعیت نمی توان گفت و بستگی به شدت بیماری تان دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/