دیه آب مروارید

 

وحید احدی: پارگی قرنیه، آب مروارید و  کاشت لنز! مقدار دیه چقدراست؟

1.     دیه پارگی قرنیه بستگی به این دارد که چه اسیبی دیده است. اگر جراحت سطحی قرنیه یا اسکلرا باشد 1 درصد دیه دارد معادل 4 میلیون و 800 هزار تومان به نرخ دیه سال 1400. اگر جراحت عمیق اسکلرا باشد 2 درصد دیه دارد معادل 9 میلیون و 600 هزار تومان. اگر جراحت عمیق تمام ضخامت قرنیه باشد 3 درصد دیه دارد معادل 14 میلیون و 400 هزار تومان. اگر جراحت منجر به پیوند قرنیه باشد 7 درصد دیه دارد معادل 33 میلیون و 600 هزار تومان.

2.     آب مرورید، کاشت لنز و ایرادات بینایی ارش دارد و باید با معابنه و پس از دوران طول درمان مشخص شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/