دریافت حقوق همسر به همراه حقوق خود

 

شایان قدرتی: سلام خسته نباشید! پدر بنده الان 56 سالشون هست و در آستانه بازنشستگی هستند. مادرم 46 سالشونه و بیمه زنان خانه دار دارند و 10 سال دیگه بازنشست می شوند. می خواستم بدانم اگر برای پدرم فوت پیش بیاد، حقوق بازنشستگیش به مادرم تعلق می گیرده یا خیر؟ یعنی مادرم میتونه بعد از فوت پدرم هم حقوق بازنشستگی خودش(که زنان خانه دار هست) رو داشته باشه و هم حقوق پدرم رو، یا اینکه میتونه انتخاب کنه کدوم حقوق رو دریافت کنه؟

پاسخ: هر دو مستمری بازنشستگی را می تواند بگیرد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/