مقصر تصادف با درب ماشین

 

حسین: دیروز در جلوی درمانگاه ماشین که تازه از کارخانه درآمده بود رو کنار جدول پارک کرده بودم. مریض را از طرف راست سوار ماشین کردم آمدم طرف چپ که خودم سوار ماشین شدم یه نیسان با راننده بدون گواهی رانندگی به درب ماشین من زد. البته کم مونده بود به پای من بزنه خودمو به داخل ماشین کشوندم ولی نیسان به درب ماشین خورد. افسر گفت هردو مقصرین باید سازش کنین. می خواستم ببینم مقصر اصلی کیه و در ضمن کروکی هم کشیده نشده تا من از بیمه بدنه استفاده کنم راهنمایی کنین؟

پاسخ: درخواست صدوررکروکی سازشی بدهید در شورای حل اختلاف محل زندگی. البته کم کاری از افسر بوده است ولی الان نمی توان دیگر ان را پیدا کرد. مقصر تصادف بستگی به زمانی دارد که در خودرو را باز کردیده اید. معمولا اگر نیسان قبل از عقب خودرو باشد و درب باز شود مقصر راننده عبوری است وگرنه مقصر شمایید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر