مقصر تصادف با درب ماشین

 

حسین: دیروز در جلوی درمانگاه ماشین که تازه از کارخانه درآمده بود رو کنار جدول پارک کرده بودم. مریض را از طرف راست سوار ماشین کردم آمدم طرف چپ که خودم سوار ماشین شدم یه نیسان با راننده بدون گواهی رانندگی به درب ماشین من زد. البته کم مونده بود به پای من بزنه خودمو به داخل ماشین کشوندم ولی نیسان به درب ماشین خورد. افسر گفت هردو مقصرین باید سازش کنین. می خواستم ببینم مقصر اصلی کیه و در ضمن کروکی هم کشیده نشده تا من از بیمه بدنه استفاده کنم راهنمایی کنین؟

پاسخ: درخواست صدوررکروکی سازشی بدهید در شورای حل اختلاف محل زندگی. البته کم کاری از افسر بوده است ولی الان نمی توان دیگر ان را پیدا کرد. مقصر تصادف بستگی به زمانی دارد که در خودرو را باز کردیده اید. معمولا اگر نیسان قبل از عقب خودرو باشد و درب باز شود مقصر راننده عبوری است وگرنه مقصر شمایید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر