خرید مابقی سابقه تامین اجتماعی

 

سامانیان: با سلام! من 51 سال سن دارم. یک کارگاه دارم که 20 سال قدمت دارد و تعدادی کارگر مشغول هستند و برای این نفرات لیست بیمه ارسال میشه. متاسفانه تا حدود 2 سال پیش خودمو بیمه نکرده بودم و حق بیمه ای هم برای خودم پرداخت نشده بجز همین 2 سال آخر و البته از کارگاهای دیگر هم جمعا حدود 2 سال برایم حق بیمه پرداخت شده است. حالا می توانم برم یکجا حق بیمه این چند سال رو پرداخت کنم و بازنشستگی بگیرم؟ پاسخ: نه نمی توانید. چون کارفرما هستید نمی توانید و باید بیمه خویش فرما یا کارفرمایی می شدید و عملا امکان چنین کاری برایتان وجود ندارد. با سلام مجدد و تشکر از جوابتون / سوال کلی دارم اینکه اصلا همچین قانونی وجود دارد کسی که 20 سال حق بیمه پرداخت نکرده است بتوناند مابقی را پرداخت و باز نشسته شود؟

پاسخ: اگر بالای 60 سال سن داشته باشید و سابقه تان کمتر از 10 سال سابقه باشد می توانید مابقی سابقه را تا 10 سال پرداخت کنید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر