شکایت برای حق بیمه تامین اجتماعی

 

مجید رضایی: با سلام و سپاس اگر ممکن است این مورد را راهنمایی بفرمائید : من در سال 73 هشت ماه سربازی رفته و مجددا دانشگاه قبول شدم.در یک شرکت از اواخر سال 74 (همزمان با تحصیل دانشگاه) بصورت ساعتی همکاری داشته ام . قرارداد سال 74 اینجانب 120 ساعتی بود که عملا وبه دلیل نداشتن کلاس درس ، تا 160و 170 ساعت هم کار می کردم. برای سال 75 به بعد بر مبنای همان قرارداد (بدون تمدید) همکاری داشتم تا سال 77 که سربازی هم می رفتم ، چون خدمت من در یک دبیرستان شبانه ارتش بود ، هر روز تا ساعت 3 شرکت مشغول به کار بودم و ماه به ماه حق الزحمه ام را به حسابم می ریختند.

در سال 78 و حدودا 2 ماه قبل از اینکه خدمتم تمام شود ، برایم بیمه مستمر رد کردند که تا پایان سال 90 که از این شرکت رفتم ادامه داشت. ضمنا در سال 76 هم به مدت 2 ماه برایم بیمه رد کردند تا برای فرزندم دفترچه درمانی بگیرم . همچنین طی این مدت (یعنی از سال 74 تا 78) نیز مدارک و معرفی نامه هایی از طرف دارم که موید حضور و همکاری من با آن شرکت است. می خواستم ببینم آیا می توانم برای آن مدت به اداره کار شکایت و درخواست بیمه از طرف شرکت بنمایم. در صورت مثبت بودن بفرمائید؟ چه مدارک و مستنداتی مورد نیاز است؟ آیا آن موسسه محترم قبول پیگیری این موضوع را تا حصول نتیجه بر عهده می گیرد؟

پاسخ: با سلام

. بله . هم می توانید خودتان پیگیری کنید و هم می توانید به ما وکالت دهید. شما باید مدارک مکتوب در این زمینه داشته باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و به نتیجه برسیم. مدارکی مانند پرینت حساب که حقوق دریافت کرده اید ، فیش حقوق ، پرینت حضور و غیاب و مدارکی از این قبیل. اگر خواستید می توانید با تلفن یا تلگرام به همین شماره با ما تماس بگیرید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر