شکایت برای حق بیمه تامین اجتماعی

 

مجید رضایی: با سلام و سپاس اگر ممکن است این مورد را راهنمایی بفرمائید : من در سال 73 هشت ماه سربازی رفته و مجددا دانشگاه قبول شدم.در یک شرکت از اواخر سال 74 (همزمان با تحصیل دانشگاه) بصورت ساعتی همکاری داشته ام . قرارداد سال 74 اینجانب 120 ساعتی بود که عملا وبه دلیل نداشتن کلاس درس ، تا 160و 170 ساعت هم کار می کردم. برای سال 75 به بعد بر مبنای همان قرارداد (بدون تمدید) همکاری داشتم تا سال 77 که سربازی هم می رفتم ، چون خدمت من در یک دبیرستان شبانه ارتش بود ، هر روز تا ساعت 3 شرکت مشغول به کار بودم و ماه به ماه حق الزحمه ام را به حسابم می ریختند.

در سال 78 و حدودا 2 ماه قبل از اینکه خدمتم تمام شود ، برایم بیمه مستمر رد کردند که تا پایان سال 90 که از این شرکت رفتم ادامه داشت. ضمنا در سال 76 هم به مدت 2 ماه برایم بیمه رد کردند تا برای فرزندم دفترچه درمانی بگیرم . همچنین طی این مدت (یعنی از سال 74 تا 78) نیز مدارک و معرفی نامه هایی از طرف دارم که موید حضور و همکاری من با آن شرکت است. می خواستم ببینم آیا می توانم برای آن مدت به اداره کار شکایت و درخواست بیمه از طرف شرکت بنمایم. در صورت مثبت بودن بفرمائید؟ چه مدارک و مستنداتی مورد نیاز است؟ آیا آن موسسه محترم قبول پیگیری این موضوع را تا حصول نتیجه بر عهده می گیرد؟

پاسخ: با سلام

. بله . هم می توانید خودتان پیگیری کنید و هم می توانید به ما وکالت دهید. شما باید مدارک مکتوب در این زمینه داشته باشید تا بتوانیم به شما کمک کنیم و به نتیجه برسیم. مدارکی مانند پرینت حساب که حقوق دریافت کرده اید ، فیش حقوق ، پرینت حضور و غیاب و مدارکی از این قبیل. اگر خواستید می توانید با تلفن یا تلگرام به همین شماره با ما تماس بگیرید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر