حقوق ازکارافتادگان بعد از همسان سازی حقوق تامین اجتماعی

 

احمد وادی زادگان: سلام علیکم وخسته نباشید! نماز  و روزهتان قبول حق باشد. بدون مقدمه به سال می پردازم؟! بنده ازکارافتادگی کلی بالای ۶۶ درصد می باشم که در ماده های موجود درقانون تامین اجتماعی حقوق این نوع ازکارافتادگی هیچ فرقی با باز نشسته ۳۰ سال سابقه ندارد اما در این دو سال اخیر بعد از متناسب سازی طبق اخبار و فیش حقوق اختلاف افتاد حدود ۴۰۰ تومان تفاوت دارند. لطفا همکاری لازم مبذول فرمایید از خوزستان شادگان مزاحم شدم؟

پاسخ: البته بنده کاره ای نیستم که در این زمینه همکاری کنم. قانون سازمان می گوید میانگین 2 سال آخر ضرب در تعداد سال های بیمه پردازی. اگر مستمری کمتر از مبلغ اعلامی دولت باشد طبق ماده 111 قانون تامین اجتماعی تا آن مقدار افزایش می یابد. فکر می کنم سازمان این قانون را رعایت کرده است.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر