حقوق ازکارافتادگان بعد از همسان سازی حقوق تامین اجتماعی

 

احمد وادی زادگان: سلام علیکم وخسته نباشید! نماز  و روزهتان قبول حق باشد. بدون مقدمه به سال می پردازم؟! بنده ازکارافتادگی کلی بالای ۶۶ درصد می باشم که در ماده های موجود درقانون تامین اجتماعی حقوق این نوع ازکارافتادگی هیچ فرقی با باز نشسته ۳۰ سال سابقه ندارد اما در این دو سال اخیر بعد از متناسب سازی طبق اخبار و فیش حقوق اختلاف افتاد حدود ۴۰۰ تومان تفاوت دارند. لطفا همکاری لازم مبذول فرمایید از خوزستان شادگان مزاحم شدم؟

پاسخ: البته بنده کاره ای نیستم که در این زمینه همکاری کنم. قانون سازمان می گوید میانگین 2 سال آخر ضرب در تعداد سال های بیمه پردازی. اگر مستمری کمتر از مبلغ اعلامی دولت باشد طبق ماده 111 قانون تامین اجتماعی تا آن مقدار افزایش می یابد. فکر می کنم سازمان این قانون را رعایت کرده است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر