شکایت برای حق بیمه های گذشته

 

احمد: سلام! مدت سه سال مابین سال های 1381 الی 1384 برای کسی که بیزینس شخصی داشت کار کردم. در تهران. شرکت ثبت شده نبود. در فروردین سال 1383 به بازرسی تامین اجتماعی رفتم و گزارش دادم. بازرس در اردیبهشت آمد. کارفرما گفتند که ایشان سه ماه به صورت آزمایشی کار کرده است اما شروع بیمه از شهریور سال 1383 با نام شرکت همکار ایشان انجام شد. الان چطور امکانش هست که این مدت رو به سابقه تامین اجتماعی اضافه کنم؟ البته فیش حقوق و مدارک پرداخت ندارم اما نامه دستی برای معرفی به بانک جهت پیگری کارهای ایشان و معرفی به نمایشگاه ابزار و همچنین تعدادی نامه های دیگر دارم که نشون بده برای ایشون کار میکردم؟

تنها راهتان شکایت به اداره کار و گرفتن رای برای پرداخت حق بیمه است. راه دیگری ندارید. البته به نظرم مدارکتان کافی نیست و با این مدارک نمی توان رای گرفت. باید پرینت حساب مبنی بر دریافت حقوق یا گزارش حضور و غیاب و یا فیش حقوق با مهر و امضاء ارائه کنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/