شکایت برای حق بیمه های گذشته

 

احمد: سلام! مدت سه سال مابین سال های 1381 الی 1384 برای کسی که بیزینس شخصی داشت کار کردم. در تهران. شرکت ثبت شده نبود. در فروردین سال 1383 به بازرسی تامین اجتماعی رفتم و گزارش دادم. بازرس در اردیبهشت آمد. کارفرما گفتند که ایشان سه ماه به صورت آزمایشی کار کرده است اما شروع بیمه از شهریور سال 1383 با نام شرکت همکار ایشان انجام شد. الان چطور امکانش هست که این مدت رو به سابقه تامین اجتماعی اضافه کنم؟ البته فیش حقوق و مدارک پرداخت ندارم اما نامه دستی برای معرفی به بانک جهت پیگری کارهای ایشان و معرفی به نمایشگاه ابزار و همچنین تعدادی نامه های دیگر دارم که نشون بده برای ایشون کار میکردم؟

تنها راهتان شکایت به اداره کار و گرفتن رای برای پرداخت حق بیمه است. راه دیگری ندارید. البته به نظرم مدارکتان کافی نیست و با این مدارک نمی توان رای گرفت. باید پرینت حساب مبنی بر دریافت حقوق یا گزارش حضور و غیاب و یا فیش حقوق با مهر و امضاء ارائه کنید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر