شکایت برای حق بیمه های گذشته

 

احمد: سلام! مدت سه سال مابین سال های 1381 الی 1384 برای کسی که بیزینس شخصی داشت کار کردم. در تهران. شرکت ثبت شده نبود. در فروردین سال 1383 به بازرسی تامین اجتماعی رفتم و گزارش دادم. بازرس در اردیبهشت آمد. کارفرما گفتند که ایشان سه ماه به صورت آزمایشی کار کرده است اما شروع بیمه از شهریور سال 1383 با نام شرکت همکار ایشان انجام شد. الان چطور امکانش هست که این مدت رو به سابقه تامین اجتماعی اضافه کنم؟ البته فیش حقوق و مدارک پرداخت ندارم اما نامه دستی برای معرفی به بانک جهت پیگری کارهای ایشان و معرفی به نمایشگاه ابزار و همچنین تعدادی نامه های دیگر دارم که نشون بده برای ایشون کار میکردم؟

تنها راهتان شکایت به اداره کار و گرفتن رای برای پرداخت حق بیمه است. راه دیگری ندارید. البته به نظرم مدارکتان کافی نیست و با این مدارک نمی توان رای گرفت. باید پرینت حساب مبنی بر دریافت حقوق یا گزارش حضور و غیاب و یا فیش حقوق با مهر و امضاء ارائه کنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر