تعطیلی جلسات کمیسیون پزشکی به علت شیوع کرونا

 

رضوی: از مهر ۹۷ اقدام به از کارافتادگی کردم. تا آبان ۹۸ و از یک سال استعلاجی هم استفاده کردم. آبان ۹۸ هم نامه شرکت در کمیسیون من صادر شد و در همین اثنا به علت شروع کرونا زمان شرکت در کمیسیون که باید از طرف دانشگاه علوم پزشکی به من اعلام می شد به دایم به تعویق می افتاد.

تا در بهمن ۹۹ از کار افتادگی من توسط کمیسیون پزشکی تایید و صادر شد ولی متاسفانه اداره ای که در آن هستم بیان می کند که نامه از کارافتادگی من اگر به تهران برود به علت فاصله ای که بین پایان استعلاجی و زمان کمیسیون بوجود آمده مورد تایید قرار نمی گیرد در حالی که از عهده من خارج بوده و می بایست دنباله رو مقررات دانشگاه علوم پزشکی می بودم.

البته تا آبان ۹۹ حقوق کامل را دریافت کردم ولی بعد آن زمان نصف حقوق را دریافت می کنم. خواهش می کنم مرا راهنمایی کنید؟ این همه استرس و دوندگی برای گرفتن رای کمیسیون پزشکی و حالا هیچ ،چه باید بکنم؟

پاسخ: اداره تان اشتباه می کند. نامه ازکارافتادگی تان تائید می شود و ربطی به این موضوع ندارد. اگر در فاصله پایان استعلاجی تا زمان تشکیل جلسه کمیسیون پزشکی سر کار نرفته اید باید مجددا استراحت پزشکی ارائه کنید. اگر اداره تان نامه تان را نمی فرستند باید در دیوان عدالت اداری شکایت کنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/