شماره تلفن خسارت سیار بیمه های رازی، البرز، ایران، پاسارگارد، آسیا، پارسیان و سامان

 

خسروداد:سلام! تصادف کردم با اتوبوس! مقصر اتوبوس شد. افسر کروکی کشیده است. می شود بیمه سیار خسارت تعیین کند. امکان آوردن ماشین نیست؟

پاسخ:

1.     بعضی بیمه ها خسارت سیار دارند و بعضی ندارند. شرکت سامان نگار ایرانیان یکی از قویترین شرکت های تعیین و ارزیابی خسارت می باشد . این شرکت ارزیابی خسارت های حادثه دیدگان بیمه های رازی ، البرز ، پاسارگاد و بسیاری دیگر از بیمه ها را بر عهده دارد . اگر شما تحت پوشش یکی از بیمه های ذکر شده قرار داشته باشید ، می توانید با شماره تلفن ۸۴۳۲۵-۰۲۱ تماس بگیرید .

2.     اگر بیمه شخص ثالث شما توسط شرکت بیمه ایران صادر گردیده ، شما باید با مرکز خسارت سیار بیمه ایران ، شماره تلفن ۰۹۶۶۸  تماس بگیرید .

3.     شرکت بیمه آسیا متاسفانه از امکان پرداخت خسارت سیار دارا نیست .

4.     شرکت بیمه پارسیان به صورت مستقل اقدام به راه اندازی بخش پرداخت ها خسارت به صورت سیار نموده است . افراد تحت پوشش این شرکت بیمه در صورت نیاز باید با شماره تلفن 8259-021 تماس حاصل کنند .

5.     برای دریافت خسارت سیار بیمه سامان نیز می توانید از شماره تلفن 22516594-021 استفاده نمایید .

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/