شماره تلفن خسارت سیار بیمه های رازی، البرز، ایران، پاسارگارد، آسیا، پارسیان و سامان

 

خسروداد:سلام! تصادف کردم با اتوبوس! مقصر اتوبوس شد. افسر کروکی کشیده است. می شود بیمه سیار خسارت تعیین کند. امکان آوردن ماشین نیست؟

پاسخ:

1.     بعضی بیمه ها خسارت سیار دارند و بعضی ندارند. شرکت سامان نگار ایرانیان یکی از قویترین شرکت های تعیین و ارزیابی خسارت می باشد . این شرکت ارزیابی خسارت های حادثه دیدگان بیمه های رازی ، البرز ، پاسارگاد و بسیاری دیگر از بیمه ها را بر عهده دارد . اگر شما تحت پوشش یکی از بیمه های ذکر شده قرار داشته باشید ، می توانید با شماره تلفن ۸۴۳۲۵-۰۲۱ تماس بگیرید .

2.     اگر بیمه شخص ثالث شما توسط شرکت بیمه ایران صادر گردیده ، شما باید با مرکز خسارت سیار بیمه ایران ، شماره تلفن ۰۹۶۶۸  تماس بگیرید .

3.     شرکت بیمه آسیا متاسفانه از امکان پرداخت خسارت سیار دارا نیست .

4.     شرکت بیمه پارسیان به صورت مستقل اقدام به راه اندازی بخش پرداخت ها خسارت به صورت سیار نموده است . افراد تحت پوشش این شرکت بیمه در صورت نیاز باید با شماره تلفن 8259-021 تماس حاصل کنند .

5.     برای دریافت خسارت سیار بیمه سامان نیز می توانید از شماره تلفن 22516594-021 استفاده نمایید .

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر