آیا کار تمام وقت در شرکت کاری فصلی است؟

 

عباس: سلام! من توی یه شرکت تولید اسنک کار می کنم. هر سال فروردین بین پانزدهم تا بیستم با ما برای بازگشت به کار تماس می گیرند. اون پونزده روز اول فروردین را بدون حقو ق و حتی کسر بیمه برامون رد می کنند. می خواستم بدونم این کاراونها ازنظرقانون بی اشکاله و قرارداد ما یک ماهه است که فقط امضا می کنیم و حتی نمیزارن درست نگاش کنیم. یک بندش نوشته به خاطر فصلی بودن این شغل هروقت کارخونه صلاح ببینه میتونه بدون حقوق یه مدت مارو بیکار کنه؟ ایا این بند قانونی است؟ ببخشید سوالم طولانی شد ممنون اگه جواب بدید؟

پاسخ: نه ! باید قراردادتان از ابتدای فروردین باشد و حق بیمه آن پرداخت گردد. شرکت تولید اسنک شرکتی فصلی نیست و گذاشتن بندی مبنی بر بیکار کردن شما غیر قانونی است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر