آیا کار تمام وقت در شرکت کاری فصلی است؟

 

عباس: سلام! من توی یه شرکت تولید اسنک کار می کنم. هر سال فروردین بین پانزدهم تا بیستم با ما برای بازگشت به کار تماس می گیرند. اون پونزده روز اول فروردین را بدون حقو ق و حتی کسر بیمه برامون رد می کنند. می خواستم بدونم این کاراونها ازنظرقانون بی اشکاله و قرارداد ما یک ماهه است که فقط امضا می کنیم و حتی نمیزارن درست نگاش کنیم. یک بندش نوشته به خاطر فصلی بودن این شغل هروقت کارخونه صلاح ببینه میتونه بدون حقوق یه مدت مارو بیکار کنه؟ ایا این بند قانونی است؟ ببخشید سوالم طولانی شد ممنون اگه جواب بدید؟

پاسخ: نه ! باید قراردادتان از ابتدای فروردین باشد و حق بیمه آن پرداخت گردد. شرکت تولید اسنک شرکتی فصلی نیست و گذاشتن بندی مبنی بر بیکار کردن شما غیر قانونی است.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر