شکایت از کارفرما برای حق بیمه سال های گذشته

 

اکرم ذاکری: با سلام و وقت بخیر! ۴ سال در مجموعه ورزشی کار کردم که مربوط به سال ۷۴ تا ۷۸ می شود که در آن سال به ما می گفتند بیمه رد می شود ولی در طی این سالها بیشتر از سه ماه بیمه رد نشده است. آیا امکان گرفتنش هست و چون این مجموعه در اختیار شهرداری هست در حال حاضر و من از نیروهای شهرداری هستم مشکلی در کارم ایجاد نمی کند و لازم به ذکر است که در زمان فعالیت من در آن سالها مجموعه اجاره بخش خصوصی بوده سپاس از شما؟

پاسخ: اگر شرکت مذکرو هنوز وجود داشته باشد و یا کارفرما هنوز زنده باشد امکان گرفتنش هست. شما باید بر علیه کارفرما در اداره کار شکایت نمایید و لایحه شکایت خوبی تنظیم کنید. اگر مدارک مکتوب از آن دوران داشته باشید به راحتی می توانید به نتیجه برسید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر