حقوق ازکارافتادگی بعد از همسان سازی

 

مهدی شیخی: با ۷ سال بیمه از کار افتاده شدم. تو کار بیماری ام اس گرفتم دیگه نتوانستم کار بکنم.الان حدود ۹ ساله که از کار افتاده شدم .تامین اجتماعی واسه همسان سازی حقوق ها اعلام کرد حقوق ها امسال دو و نیم برابر شدند ولی مال ما فقط حدود ۱۵۰۰۰۰۰ اضافه شده شده ۳۹۴۸۰۰۰ و حقوق اسفند ماه هم ۲۴۲۰۰۰۰بود .تعداد خانواده ۵ نفر هستیم .می خواستم سوال کنم که درسته بایست حقوقم همینقدر بشه یا بیشتر؟ چون می گویند حقوق از کار افتاده ها بایست مثل آنها که ۳۰ سال بیمه دارند یکی باشد. و این ۹ سال که از کار افتاده شدم جزء سابقه ام حساب می شود یا نه؟  با کمال سپاس و تشکر؟

پاسخ: در همسان سازی به سابقه هم اهمیت داده شده است و حقوق ازکارافتاده های رشد زیادی نداشته است. اکثر ازکارافتاده های همانند شما مستمری شان اضافه شده است. ایامی که ازکارافتاده شده اید جزء سابقه کاری تان محاسبه نمی شود.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر