پرداخت حق بیمه معلولان تحت پوشش بهزیستی

 

فاطمه شریفی: من صاحب امتیاز و مسئول فنی یک مرکز یا بهتر بگویم یک کلینیک سازمان بهزیستی هستم. مرکز ما غیر دولتی است ولی مجوز خود را از این سازمان گرفته است. در حال حاضر سه نفر پرسنل دارم که دوتا از آنها دارای معلولیت هستند. این سه نفر از آنجا که ازدواج نکرده اند تحت تکلف پدرانشان هستند و بیمه نمی خواهند یعنی نمی خواهند بیمه پدرانشان را از دست بدهند. چون معلوم نیست از نظر جسمی بتوانند تا کی کار کنند لذا نمی خواهند بیمه مجدد بشوند. این در حالیست که من باید از نظر قانونی و تامین اجتماعی آنها را بیمه کنم. ساعت کار مرکز 9 صبح تا 2 است. لطفا بفرمایید چه راهکاری وجود دارد که من بتوانم آنها را نگه دارم و در عین حال تخلف و خلاف قانون عمل نکرده باشم؟

پاسخ:قانونا باید بیمه شان را پرداخت کنید و البته اگر پرداخت کنید بیمه پدرشان قطع می شود. البته اگر روزی نتوانند کار کنند دوباره می توانند بیمه پدرانشان را برقرار کنند. راه خاصی ندارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر