ارائه درخواست ازکارافتادگی به تامین اجتماعی

 

علی فرمان: سلام و وقت بخیر! بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی هستم، حدود ۹ سال سابقه. تا چند ماه پیش قصد داشتم ۱ سال خدمتم را هم بخرم و به سابقه اضافه بشه با سن شصت سالگی که الان هستم بازنشسته بشم. فکر کنم با نرخ حقوق سال ۱۴۰۰ ، یک میلیون دویست هزار تومان حقوق بشه! اما یک ماه گذشته مشکلی برایم پیش اومد و رفتم دکتر و گفتند که تومور مغزی دارم. عمل جراحی مغز انجام دادم و تومور را تخلیه کردند. الان همش سرگیجه دارم و چشمام ضعیف تر شده و گاهی تشنج دارم و قرص ضد تشنج مصرف می کنم. میخواستم ببینم با این مشکل الان می توان درخواست ازکارافتادگی بدهم. اگه بله چقدر دریافتی حقوق از کارافتادگی میشه؟  

پاسخ:بعیدی می دانم با این ظرایط ازکارافتاده کلی شوید ولی می توانید امتحان کنید. اگر ازکارافتاده شوید حداقل حقوق را طبق قانون دولت برای حداقل بگیران می گیرید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر