ارائه درخواست ازکارافتادگی به تامین اجتماعی

 

علی فرمان: سلام و وقت بخیر! بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی هستم، حدود ۹ سال سابقه. تا چند ماه پیش قصد داشتم ۱ سال خدمتم را هم بخرم و به سابقه اضافه بشه با سن شصت سالگی که الان هستم بازنشسته بشم. فکر کنم با نرخ حقوق سال ۱۴۰۰ ، یک میلیون دویست هزار تومان حقوق بشه! اما یک ماه گذشته مشکلی برایم پیش اومد و رفتم دکتر و گفتند که تومور مغزی دارم. عمل جراحی مغز انجام دادم و تومور را تخلیه کردند. الان همش سرگیجه دارم و چشمام ضعیف تر شده و گاهی تشنج دارم و قرص ضد تشنج مصرف می کنم. میخواستم ببینم با این مشکل الان می توان درخواست ازکارافتادگی بدهم. اگه بله چقدر دریافتی حقوق از کارافتادگی میشه؟  

پاسخ:بعیدی می دانم با این ظرایط ازکارافتاده کلی شوید ولی می توانید امتحان کنید. اگر ازکارافتاده شوید حداقل حقوق را طبق قانون دولت برای حداقل بگیران می گیرید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر