سختی کار مورد تایید تامین اجتماعی نیست؟!

 

HRZ: با سلام! بنده نزدیک سی سال سابقه کار دارم. دو سال پیش جهت سختی کارم اقدام کردم. ۷/۵ سال در اداره کار تایید شده با عنوان راننده ۳ و ۴و ۵ و راننده وسایل نقلیه سبک . ولی در زیر فرم دست نویس شده موارد الف و ب و ۱.۲.۳مورد تایید است با حکم آتش نشانی !!! اولاً مدارک ارسالی در کمیته تمامی با عنوان آتش نشانی نبوده و تایید شده است. دوم پس از حدود یکسال در شعبه بیمه مربوطه جهت کمسیون منتظر بوده است. حال اعلام می کنند قابل قبول نیست و حکم آتش نشانی بیاورید. در ضمن ۲۷ ماه هم سابقه خدمت در منطقه جنگی در پرونده موجود می باشد . لطفاً راهنمایی بفرمائید با کمال احترام؟

پاسخ:سابقه خدمت تان در منطقه جنگی اگر قبل و بعد از آن در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به خدمت بوده اید جزء مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود.اگر شعبه بیمه قبول نکرد باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. نحوه شکایت و چگونگی ارائه لایحه را کارشناسان ما مسلط هستند. می توانیم به شما کمک کنیم.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر