پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی سال های گذشته

 

مسعود طباطبایی: با سلام! بنده بین سالهای 90-95 با همکاری یکی از دوستان شرکتی کوچک ثبت کردیم و به صورت پروژه ای کار می کردیم. الان من متوجه شدم که در بین آن سالها تنها یک سال بیمه برای من رد شده است.(از طریق مدیر عامل) در حال حاضر با صحبت با مدیر عامل، ایشان حاضر شدند خسارت عدم رد کردن بیمه آن سالها را به بیمه بپردازند. آیا چون من خودم عضو موسسین آن شرکت بودم این کار امکان پذیر است که سابقه خود را درست کنم؟ بهترین راه حل برای من چیست؟ ممنونم؟

پاسخ: نه! این کار به این سادگی شدنی نیست. اگر سهامدار هم بوده باشید سخت تر می شود. بهترین کار این است که قراردادهای قانونی ارائه کنید که دران زمان کار می کرده اید و در قبالش حقوق می گرفته اید. ضمنا باید پرینت حساب ارائه کنید که واقعا حقوق می گرفته اید. اگر این موارد را داشته باشید با رای اداره کار می توانید در تامین اجتماعی به نتیجه برسید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/