پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی سال های گذشته

 

مسعود طباطبایی: با سلام! بنده بین سالهای 90-95 با همکاری یکی از دوستان شرکتی کوچک ثبت کردیم و به صورت پروژه ای کار می کردیم. الان من متوجه شدم که در بین آن سالها تنها یک سال بیمه برای من رد شده است.(از طریق مدیر عامل) در حال حاضر با صحبت با مدیر عامل، ایشان حاضر شدند خسارت عدم رد کردن بیمه آن سالها را به بیمه بپردازند. آیا چون من خودم عضو موسسین آن شرکت بودم این کار امکان پذیر است که سابقه خود را درست کنم؟ بهترین راه حل برای من چیست؟ ممنونم؟

پاسخ: نه! این کار به این سادگی شدنی نیست. اگر سهامدار هم بوده باشید سخت تر می شود. بهترین کار این است که قراردادهای قانونی ارائه کنید که دران زمان کار می کرده اید و در قبالش حقوق می گرفته اید. ضمنا باید پرینت حساب ارائه کنید که واقعا حقوق می گرفته اید. اگر این موارد را داشته باشید با رای اداره کار می توانید در تامین اجتماعی به نتیجه برسید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر