پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی سال های گذشته

 

مسعود طباطبایی: با سلام! بنده بین سالهای 90-95 با همکاری یکی از دوستان شرکتی کوچک ثبت کردیم و به صورت پروژه ای کار می کردیم. الان من متوجه شدم که در بین آن سالها تنها یک سال بیمه برای من رد شده است.(از طریق مدیر عامل) در حال حاضر با صحبت با مدیر عامل، ایشان حاضر شدند خسارت عدم رد کردن بیمه آن سالها را به بیمه بپردازند. آیا چون من خودم عضو موسسین آن شرکت بودم این کار امکان پذیر است که سابقه خود را درست کنم؟ بهترین راه حل برای من چیست؟ ممنونم؟

پاسخ: نه! این کار به این سادگی شدنی نیست. اگر سهامدار هم بوده باشید سخت تر می شود. بهترین کار این است که قراردادهای قانونی ارائه کنید که دران زمان کار می کرده اید و در قبالش حقوق می گرفته اید. ضمنا باید پرینت حساب ارائه کنید که واقعا حقوق می گرفته اید. اگر این موارد را داشته باشید با رای اداره کار می توانید در تامین اجتماعی به نتیجه برسید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه شکستگی بینی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق منشی در سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر