درخواست کمک هزینه استعلاجی از تامین اجتماعی

 

با سلام! همسر بنده چند ساله سابقه دیسک کمر و کمر درد داره و توی شرکتی مشغول کار بوده تا پایان اردیبهشت که کار تمام شد و گفتند که اگر می خواهید بیایید ولی کار شما را نداریم. باید هر کاری بکننین یا صبر کنین تا کار جدید آماده بشه! همسرم هم دیگه نرفت سر کار و الان کمر درد شدید گرفته و احتمال زیاد احتیاج به جراحی داره! خواستم بدانم در صورتی که برج ۳ کارکرد نداره و احتمالا بیمه هم رد نشه  میشه مرخصی استعلاجی گرفت؟ تا آخر اردیبهشت بیمه داره؟

پاسخ:بله! از پزشک شان از ابتدای خرداد ماه استعلاجی بگیرید و به شعبه تامین اجتماعی ارائه دهید. در صورت تایید شورای پزشکی سابقه بیمه تان ادامه پیدا می کند و کمک هزینه ایام بیماری می گیرید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر