پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 

رضا میرزایی: سلام! سال ۹۶ سرایدار آمد. به ساختمان ۲۰ واحدی مسکونی! بنده مدیر بودم! اعلام کرد که جایی دیگه بیمه بوده و مبلغ بیمه رو ما بصورت نقدی همراه حقوق واریز کنیم تا بحساب طرفی که بیمه رد می کنه واریز کنه!

بعد از ۲۶ ماه رفت شکایت کرد برای عیدی، اولاد، و غیره.اداره کار بدون سند و مدرک بنفع او رای داد.به همراه ۲۶ ماه حق بیمه ماده ۱۴۸.حالا نامه اجرا را دستش گرفته است.می گویده ۲۵ میلیون تومان شما را جریمه می کنند. ۱۵ تومن نقدا بده تا نامه را ندهم به بیمه! نمیدونم راست می گفته بیمه داشته یا پولارو گرفته و خورده است. حالا سوال من اینه اگر بیمه بوده اون ایام باز منو جریمه می کنند؟و اگر نبوده جریمه دارم؟ آیا این پولو بهش میدن یا میره برای سابقه اش؟ایا این ۱۵ تومن را بدهم میتونه مجددا اقدام کنه؟تشکر لطفا کمک کنید؟

پاسخ:

1.     در هر صورت حق بیمه به نرخ روز حساب می شود. معمولا دوبرابر حداقل بیمه حساب می کنند.

2.     اگر اسبقه داشته است این سابقه هیچ کمکی به وی نمی کند چون همپوشانی دارد و فایده ای ندارد.

3.     به هیچ وجه به ایشان پول ندهید. حتی اگر بدهید و رسید محضری هم بگیرید باز هم می تواند شکایت کند و رای پرداخت حق بیمه بگیرد. طرف سوم تامین اجتماعی است. به هیچ وجه پول ندهید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر