درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری واریکوسل

 

احمدی: سلام خسته نباشید ! چند سوال در مورد کارافتادگی تامین اجتماعی داشتم. در حادثه کار صدمات زیادی دیدم و در کمیسیون بدوی و تجدیدنظر ۵۸ درصد گرفتم و کار افتاده جزیی شدم. حالا بعد از یکسال می خواهم دوباره در کمیسیون شرکت کنم.

حالا سوالم اینجاست بنده دچار واریکوسل دوطرفه بیضه هستم. آیا می توانم در مورد این بیماری نیز در کمیسیون شرکت کنم. البته این بیماری جز حادثه کار نیست. قبل از حادثه این بیماری را داشتم. بعد بابت واریکوسول باید از کدام پزشک گواهی بگیرم و چند درصد کار افتادگی دارد و آیا این بیماری با بیماریهای حادثه کار با هم جمع می شود؟ چون من احتمالا دوباره در کمیسون شرکت کنم همان ۵۸ درصد به احتمال زیاد بگیرم.چون در بدوی و تجدید نظر یکسال پیش ۵۸ درصد گرفتم. حالا آیا می توان با بیماریهای قبلی حادثه کار و این بیماری واریکوسل در کمیسیون شرکت کنم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ:می توانید بابت این بیماری در کمیسیون شرکت کنید ولی باید به عنوان بیماری شرکت کنید که هر دو درصد با هم جمع می شود. اگر مجموعا بیشتر از 66 درصد ازکارافتادگی بگیرید می توانید ازکارافتاده شوید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر