درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری واریکوسل

 

احمدی: سلام خسته نباشید ! چند سوال در مورد کارافتادگی تامین اجتماعی داشتم. در حادثه کار صدمات زیادی دیدم و در کمیسیون بدوی و تجدیدنظر ۵۸ درصد گرفتم و کار افتاده جزیی شدم. حالا بعد از یکسال می خواهم دوباره در کمیسیون شرکت کنم.

حالا سوالم اینجاست بنده دچار واریکوسل دوطرفه بیضه هستم. آیا می توانم در مورد این بیماری نیز در کمیسیون شرکت کنم. البته این بیماری جز حادثه کار نیست. قبل از حادثه این بیماری را داشتم. بعد بابت واریکوسول باید از کدام پزشک گواهی بگیرم و چند درصد کار افتادگی دارد و آیا این بیماری با بیماریهای حادثه کار با هم جمع می شود؟ چون من احتمالا دوباره در کمیسون شرکت کنم همان ۵۸ درصد به احتمال زیاد بگیرم.چون در بدوی و تجدید نظر یکسال پیش ۵۸ درصد گرفتم. حالا آیا می توان با بیماریهای قبلی حادثه کار و این بیماری واریکوسل در کمیسیون شرکت کنم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ:می توانید بابت این بیماری در کمیسیون شرکت کنید ولی باید به عنوان بیماری شرکت کنید که هر دو درصد با هم جمع می شود. اگر مجموعا بیشتر از 66 درصد ازکارافتادگی بگیرید می توانید ازکارافتاده شوید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر