درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری واریکوسل

 

احمدی: سلام خسته نباشید ! چند سوال در مورد کارافتادگی تامین اجتماعی داشتم. در حادثه کار صدمات زیادی دیدم و در کمیسیون بدوی و تجدیدنظر ۵۸ درصد گرفتم و کار افتاده جزیی شدم. حالا بعد از یکسال می خواهم دوباره در کمیسیون شرکت کنم.

حالا سوالم اینجاست بنده دچار واریکوسل دوطرفه بیضه هستم. آیا می توانم در مورد این بیماری نیز در کمیسیون شرکت کنم. البته این بیماری جز حادثه کار نیست. قبل از حادثه این بیماری را داشتم. بعد بابت واریکوسول باید از کدام پزشک گواهی بگیرم و چند درصد کار افتادگی دارد و آیا این بیماری با بیماریهای حادثه کار با هم جمع می شود؟ چون من احتمالا دوباره در کمیسون شرکت کنم همان ۵۸ درصد به احتمال زیاد بگیرم.چون در بدوی و تجدید نظر یکسال پیش ۵۸ درصد گرفتم. حالا آیا می توان با بیماریهای قبلی حادثه کار و این بیماری واریکوسل در کمیسیون شرکت کنم.لطفا راهنمایی کنید.ممنون خسته نباشید؟

پاسخ:می توانید بابت این بیماری در کمیسیون شرکت کنید ولی باید به عنوان بیماری شرکت کنید که هر دو درصد با هم جمع می شود. اگر مجموعا بیشتر از 66 درصد ازکارافتادگی بگیرید می توانید ازکارافتاده شوید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر