پرداخت مالیات بر ارزش افزوده بدون جواز کسب

 

من تولید کننده صنعتی هستم و بدون پروانه کسب فعالیت می کنم. آیا می شود بدون داشتن پروانه کسب ، مالیات بر ارزش افزوده  پرداخت نمود ؟ یا باید اول پروانه کسب کنم و سپس مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنم؟

پاسخ: شما برای ثبت نام ارزش افزوده ابتدا باید ثبت نام پرونده مالیات بر درآامد انجام دهید و یکی از مستندات لازم برای آن مجوز فعالیت می باشد. البته اگر به صورت شخص حقیقی فعالیت دارید و چنانچه برق بالای 50 آمپر داشته باشید و نسبت به اجرای تکالیف خود اقدام نکنید با توجه به دسترسی سازمان امور مالیاتی به تراکنشهای حساب بانکی شما پرونده مالیاتی مستقیما توسط سازمان امور مالیاتی تشکیل و مالیات عملکرد و مالیات ارزش افزوده به همراه جرائم اخذ خواهد شد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر