فرم معرفی پزشک معالج به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 

سلام یه سوال داشتم! یه مشکلی برایم پیش اومده! من کارمندهستم و بیمه تامین اجتماعی دارم. مبتلا به بیماری ALS هستم و چون ما به فامیلا گفتیم سرطان معده دارم و برادرم رفته اداره تامین اجتماعی برای از کار افتادگی من اقدام کنه و به اشتباه گفته هم سرطان دارم هم als و دوتا نامه مختلف بهش دادند برای سرطان و مغز و اعصاب. الان بیمه گیر داده چون گفتین سرطان داره باید فرم رو پرکنین و بیارین و ول کن ماجرا نیستند و می گویند چون گفتی مریضی فلانم دارم باید فرمشو ببری پر کنی؟  چاره کار چی هست؟

پاسخ: فرم را ببرید یک متخصص انکولوژی پر کند . بگویید در فرم بنویسد مشکل سرطان نداری. اگر شعبه زیاد ایراد گرفت به اداره کل بیمه ای مربوطه مراجعه کنید. شما حتی اگر در مورد غیر مرتبط به کمیسیون پزشکی معرفی شوی قطعا درصدی نمی گیری.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر