فرم معرفی پزشک معالج به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 

سلام یه سوال داشتم! یه مشکلی برایم پیش اومده! من کارمندهستم و بیمه تامین اجتماعی دارم. مبتلا به بیماری ALS هستم و چون ما به فامیلا گفتیم سرطان معده دارم و برادرم رفته اداره تامین اجتماعی برای از کار افتادگی من اقدام کنه و به اشتباه گفته هم سرطان دارم هم als و دوتا نامه مختلف بهش دادند برای سرطان و مغز و اعصاب. الان بیمه گیر داده چون گفتین سرطان داره باید فرم رو پرکنین و بیارین و ول کن ماجرا نیستند و می گویند چون گفتی مریضی فلانم دارم باید فرمشو ببری پر کنی؟  چاره کار چی هست؟

پاسخ: فرم را ببرید یک متخصص انکولوژی پر کند . بگویید در فرم بنویسد مشکل سرطان نداری. اگر شعبه زیاد ایراد گرفت به اداره کل بیمه ای مربوطه مراجعه کنید. شما حتی اگر در مورد غیر مرتبط به کمیسیون پزشکی معرفی شوی قطعا درصدی نمی گیری.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر