دریافت دیه از بیمه مسئولیت مدنی

 

سلام ! وقت بخیر! من سرباز امریه هستم در یکی از شرکت های خصوصی تهران و بچه شهرستانم. تقریبا سه ماه پیش حین کار تو شرکت دچار حادثه شدم و احساس پیچ خوردگی پا و پاره شدن چیزیو حس کردم. فکر کردم پایم پیچ خورده یا رگ به رگ شده.

از آنجایی که من سرباز امریم نخواستم زیاد بحث کشش پیداکنه که برای ادامه خدمتم تو شرکت به مشکل بخورم فکر کردم چیز ساده ای هست و بیخیالش شدم. یه مدتی صبر کردم. دو هفته بعد دیدم نمی توانم راحت راه بروم و درد دارم. رفتم دکتر گفت رباط صلیبی پاره کردی.mri گرفتم و گزارش آزمایش هم نشوندهنده این گفتار است.

پارگی رباط صلیبیACL و پارگی رباط مینیسک قدامی. الان دکتر گفته باید عمل کنی. الان من می توانم از شرکت تقاضای غرامت کنم؟ و روال کاریش چطوره؟ ممنون میشم از پاسخگویی شما؟

پاسخ: در صورت پارگی کامل در مجموع 12 درصد دیه دارد معادل 57 میلیون و 600 هزار تومان.  ولی شرکت هایی که بیمه مسئولیت مدنی دارند مبلغ کمتری بابت غرامت می پردازند. اگر بیمه مسئولیت مدنی دارد از ان طریق اقدام کنید. اگر ندارد باید شکایت کنید از کارفرما که چون سرباز امریه هستید بهتر است این کار را نکنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/