دریافت دیه از بیمه مسئولیت مدنی

 

سلام ! وقت بخیر! من سرباز امریه هستم در یکی از شرکت های خصوصی تهران و بچه شهرستانم. تقریبا سه ماه پیش حین کار تو شرکت دچار حادثه شدم و احساس پیچ خوردگی پا و پاره شدن چیزیو حس کردم. فکر کردم پایم پیچ خورده یا رگ به رگ شده.

از آنجایی که من سرباز امریم نخواستم زیاد بحث کشش پیداکنه که برای ادامه خدمتم تو شرکت به مشکل بخورم فکر کردم چیز ساده ای هست و بیخیالش شدم. یه مدتی صبر کردم. دو هفته بعد دیدم نمی توانم راحت راه بروم و درد دارم. رفتم دکتر گفت رباط صلیبی پاره کردی.mri گرفتم و گزارش آزمایش هم نشوندهنده این گفتار است.

پارگی رباط صلیبیACL و پارگی رباط مینیسک قدامی. الان دکتر گفته باید عمل کنی. الان من می توانم از شرکت تقاضای غرامت کنم؟ و روال کاریش چطوره؟ ممنون میشم از پاسخگویی شما؟

پاسخ: در صورت پارگی کامل در مجموع 12 درصد دیه دارد معادل 57 میلیون و 600 هزار تومان.  ولی شرکت هایی که بیمه مسئولیت مدنی دارند مبلغ کمتری بابت غرامت می پردازند. اگر بیمه مسئولیت مدنی دارد از ان طریق اقدام کنید. اگر ندارد باید شکایت کنید از کارفرما که چون سرباز امریه هستید بهتر است این کار را نکنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر