پرداخت دیه توسط شرکت بیمه

 

سلام و عرض ادب مجدد خدمت آقای دکتر! آقای دکتر جریان از این قراره که قبلا بابت پلاتین و ابزار ارتوپدی چند درصد ارش تعلق می گرفت اما الان دیوان عدالت رای وحدت رویه داده که دیگه بابت پلاتین دیه تعلق نمی گیرد. حالا بیمه از قاضی تقاضا کرده که دادنامه ما رو اصلاح کنه و اون دیه پلاتین رو حذف کنه اما قاضی نپذیرفته اون نامه رو داده است. حالا بیمه میگه یا رضایت نامه بنویس و بگو که اون حذف بشه یا پرونده می مونه تا اسفند طول می کشه! خواهش آقای دکتر راهنمایی کنید که چه کار باید انجام داد. خیلی ممنونم؟

پاسخ: البته رای وحدت رویه دیوان عدالت اداری درست است. دیوان رای داده است که در صورتیکه به علت درمان جراحتی ایجاد شود دیگر دیه ندارد. اما بیمه موظف به پرداخت دیه تعیین شده توسط دادگاه است. به نظر من از طریق بیمه مرکزی شکایت کنید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر