پرداخت دیه توسط شرکت بیمه

 

سلام و عرض ادب مجدد خدمت آقای دکتر! آقای دکتر جریان از این قراره که قبلا بابت پلاتین و ابزار ارتوپدی چند درصد ارش تعلق می گرفت اما الان دیوان عدالت رای وحدت رویه داده که دیگه بابت پلاتین دیه تعلق نمی گیرد. حالا بیمه از قاضی تقاضا کرده که دادنامه ما رو اصلاح کنه و اون دیه پلاتین رو حذف کنه اما قاضی نپذیرفته اون نامه رو داده است. حالا بیمه میگه یا رضایت نامه بنویس و بگو که اون حذف بشه یا پرونده می مونه تا اسفند طول می کشه! خواهش آقای دکتر راهنمایی کنید که چه کار باید انجام داد. خیلی ممنونم؟

پاسخ: البته رای وحدت رویه دیوان عدالت اداری درست است. دیوان رای داده است که در صورتیکه به علت درمان جراحتی ایجاد شود دیگر دیه ندارد. اما بیمه موظف به پرداخت دیه تعیین شده توسط دادگاه است. به نظر من از طریق بیمه مرکزی شکایت کنید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر