حقوق و مزایای کارگر داروخانه

 

نگار: بنده چهار سال و خرده ای داروخونه مشغول به کار بودم. الان می‌خواهم بیایم بیرون! دوتا سوال دارم؟ گفت برگه عدم نیاز نیرو امضا می‌کنه! و اینکه اگر بخواهم حق و حقوقم  را بگیرم چقدر بهم تعلق می گیره! به من دو میلیون و هفتصد حقوق میده واسه دو شیفت صبح و بعد از ظهر! و بیمه سابقه را دیدم سه میلیون و هفتصد رد می‌کنه! هیچ مزایایی هم تا الان به من نداده است. سنوات نگرفتم . عیدی هم هر سال به پایه حقوق داده است . اینکه با توجه به حقوقی که به من می دهد و تو تامین اجتماعی رد می‌کنه چقدر سنوات به من تعلق میگیره که تسویه کنم؟

پاسخ: سنوات باید براساس سال آخر محاسبه شود. حداقل حقوق 2 میلیون و 600 است که با بن خواروبار و حقو مسکن 3 میلیون و 700 می شود. بابت اضافه کاری بیشتر از 44 ساعت در هفته هم باید اضافه کار پرداخت کند و عیدی سالانه معادل 2 ماه حقوق هم باید پرداخت کند.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر