حقوق و مزایای کارگر داروخانه

 

نگار: بنده چهار سال و خرده ای داروخونه مشغول به کار بودم. الان می‌خواهم بیایم بیرون! دوتا سوال دارم؟ گفت برگه عدم نیاز نیرو امضا می‌کنه! و اینکه اگر بخواهم حق و حقوقم  را بگیرم چقدر بهم تعلق می گیره! به من دو میلیون و هفتصد حقوق میده واسه دو شیفت صبح و بعد از ظهر! و بیمه سابقه را دیدم سه میلیون و هفتصد رد می‌کنه! هیچ مزایایی هم تا الان به من نداده است. سنوات نگرفتم . عیدی هم هر سال به پایه حقوق داده است . اینکه با توجه به حقوقی که به من می دهد و تو تامین اجتماعی رد می‌کنه چقدر سنوات به من تعلق میگیره که تسویه کنم؟

پاسخ: سنوات باید براساس سال آخر محاسبه شود. حداقل حقوق 2 میلیون و 600 است که با بن خواروبار و حقو مسکن 3 میلیون و 700 می شود. بابت اضافه کاری بیشتر از 44 ساعت در هفته هم باید اضافه کار پرداخت کند و عیدی سالانه معادل 2 ماه حقوق هم باید پرداخت کند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر