شکایت برای دریافت حقوق از کارفرما

 

حمید: سلام! دو هفته پیش دستم رفت لای دستگاه بالابر از دو جا شکست. در صورتی که کنار دستگاه باید بسته می بود. خواستم بدانم هزینه درمان منو چه کسی می دهد؟ دیه دستم چقدر می شود؟ و از چه راهی باید شکایت کنم؟ چندماه طول درمان شکستگی دست هست ؟ چون پلاتین دو تا دستم گذاشتند؟ درصورت حادثه حقوق کارگر را چه کسی باید بدهد؟ ممنون؟

پاسخ: هزینه درمان در صورتی که شرایط ایمنی رعاتی نشده باشد و کارشناس اداره کار و یا کارشناس دادگستری تایید کند با کارفرما است.دیه دست تان بستگی به استخوانی دارد که شکسته است. اگر کارفرما بیمه مسئولیت دارد شکایت نکنید و از بیمه بگیرید. اگر ندارد باید ازکارفرما در کلانتری محل شکایت کنید. طول درمان بستگی به نظر پزشک داد. در صورت حادثه حقوق کارگر باید توسط تامین اجتماعی پرداخت شود در صورتیکه بیمه داشته باشید.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر