مدارک مورد نیاز برای دریافت افت قیمت به علت تصادف خودرو

 

سلام و عرض ادب! بنده در جاده چالوس تصادف کردم. از پشت به ماشین من زدند و ماشین من دنا اتومات صفر هست. برای افت قیمت چه مدارکی باید به شورای حل اختلاف بدهم؟  و اینکه باید قبل از اینکه به بیمه بروم  شکایت کنم یا اینکه بعد از بیمه. من فقط بیمه و کارت ماشین مقصر رو دارم؟

پاسخ: برای افت قیمت کروکی تصادف و گزارش حادثه و کارشناسی بیمه شخص ثالث طرف مقابل و عکس هایی از ماشین را بدهید کفایت می کند. البته اگر خودرویتان را تعمیر نکنید و درخواست تامین دلیل بدهید بهتر است. ابتدا بیمه بروید تا میزان خسارت را کارشناس بیمه مشخص کند بهتر است و بعد درخواست تان را به شورای حل اختلاف محل زندگی مقصر بدهید. به بیمه و کارت ماشین ایشان اصلا نیازی نیست.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر