سهمیه بیمه قالیبافی در سال 1400 کی می آید؟

 دوستی به نام آسا در تلگرام از من پرسیدند که می‌خواهند بیمه قالیبافی بشود و اینکه آیا اثر امکان چنین چیزی وجود دارد یا نه ؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که یکی از سخت‌ترین بیمه های تامین اجتماعی بیمه قالی بافی می باشد. سخت ترین به این معنا است که سهمیه اندکی برای این قضیه وجود دارد زیرا بیمه قالیبافی مبلغ بسیار ارزانی دارد و نهایتاً ۷ درصد حق بیمه کامل از بیمه شده دریافت می گردد و ۲۳ درصد مابقی حق بیمه باید توسط دولت پرداخت شود یعنی بیمه قالیبافی یک بیمه یارانه‌ای می باشد که اکثریت حق بیمه بر عهده دولت است بنابراین طرفداران زیادی دارد و چون مزایای دیگری مانند استراحت پزشکی در بعضی مواقع و یا اروتز و پروتز هم دارد همه استقبال شدیدی از آن می کنند.

 علاوه بر این چون در ابتدای قضیه و همچنین بعضی مواقع در گذشته‌ای نزدیک تقلب های زیادی در این زمینه انجام شده است و افرادی که شغل‌های دیگری داشتند از این بیمه استفاده کردند سخت گیری زیادی توسط شعبه بیمه انجام می شود. توجه داشته باشید برای اینکه بخواهید بیمه قالیبافی بشوید چند شرط دارد: اول اینکه باید از اتحادیه فرش و گلیم شهرتان نامه معرفی نامه داشته باشید. دوم اینکه باید مدرک قالی بافی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان تان داشته باشید. و سوم اینکه دارقالی فعال داشته باشید تا در صورتی که بازرس بیمه به محل کار شما بیاید تاییدیه قالیبافی شما را بدهد. اگر این سه شرط را داشته باشید می توانید در صف انتظار منتظر بمانید تا بعد از ۶ ماه یا یک سال و یا دو سال بستگی به شانس تان و شلوغی شعبه بیمه تان بتوانید از بیمه قالیبافی استفاده کنید اما از من میشنوید زیاد مطمئن نباشید که این بیمه به شما تعلق می‌گیرد و احتمال تعلق نگرفتن آن بسیار بیشتر می باشد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر