ادامه بیمه پردازی بعد از 30 سالگی

 باسلام خدمت برادر عزیزم! من امسال ۱۰بهمن ۳۰ سالم تموم میشود و اگر در بهمن نامه تامین اجتماعی به کارفرما بیاید که کار نکنم .آیا میتوانم تا آخر اسفند باز بیمه من رد کنند که در مستمری بیشتر تعلق بگیرد؟چون میتوانم تا ۳۵سال باز در کارگاه کار کنم ولی من فقط میخوام تا آخر اسفند ادامه بدهم.مشکلی نیست برای ادامه بیمه من؟باتشکر؟

در پاسخ به دوست عزیزمان باید بگویم که تامین اجتماعی اطراف نامه‌ای برای کارفرما نمی فرستد که شما درخواست بازنشستگی بدهید. طبق قانون تامین اجتماعی تومان تا ۳۵ سالگی می توانید حق بیمه پرداخت کنید و اگر کارفرما نخواهد حق بیمه شما را بعد از ۳۰ سالگی به خودتان می دهید می توانید این یک ماه را به صورت اختیاری ادامه دهید البته از کارفرما درخواست کنید که تا اسفندماه حق بیمه‌ها را از همان کارگاه پرداخت کند این گونه برای شما بهتر است .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر