ادامه بیمه پردازی بعد از 30 سالگی

 باسلام خدمت برادر عزیزم! من امسال ۱۰بهمن ۳۰ سالم تموم میشود و اگر در بهمن نامه تامین اجتماعی به کارفرما بیاید که کار نکنم .آیا میتوانم تا آخر اسفند باز بیمه من رد کنند که در مستمری بیشتر تعلق بگیرد؟چون میتوانم تا ۳۵سال باز در کارگاه کار کنم ولی من فقط میخوام تا آخر اسفند ادامه بدهم.مشکلی نیست برای ادامه بیمه من؟باتشکر؟

در پاسخ به دوست عزیزمان باید بگویم که تامین اجتماعی اطراف نامه‌ای برای کارفرما نمی فرستد که شما درخواست بازنشستگی بدهید. طبق قانون تامین اجتماعی تومان تا ۳۵ سالگی می توانید حق بیمه پرداخت کنید و اگر کارفرما نخواهد حق بیمه شما را بعد از ۳۰ سالگی به خودتان می دهید می توانید این یک ماه را به صورت اختیاری ادامه دهید البته از کارفرما درخواست کنید که تا اسفندماه حق بیمه‌ها را از همان کارگاه پرداخت کند این گونه برای شما بهتر است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر