سامانه نوبن دهی کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 خانمی در تلگرام به نام مریم از من پرسیدند که نوبتی که از طریق سامانه کمیسیون به آنها داده شده است را نتوانستند بروند. منظور از سامانه کمیسیون، سامانه کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی است و در پیامکی که برایشان آمده است گفته که  اگر اس ام اس عدد 1 را نفرستد  تایید نمی‌شود و نوبت شما ممکن است لغو  شود. در این حالت باید چکار کن؟

م در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که در کمیسیون پزشکی بعد از ارائه نوبت الکترونیک ، اس ام اس برای بیمه‌شدگان می‌رود. در صورتی که عدد ۱ را بفرستند کاربران سیستم در اداره کمیسیونهای پزشکی و طب کار متوجه می‌شوند که ایشان اس ام اس را دیده است اما این به آن معنا نیست که نوبتشان کنسل می‌شود بلکه به این معنا است که نتوانست پیامک دهند. در صورتی که نتوانند در نوبت کمیسیون در جلسه حضور پیدا کنند راهی که طولانی تر این است که منتظر بمانند و مجددا به آنها نوبت داده شود. معمولا یک یا دو ماه نوبت مجددی داده می‌شود و راه سریعتتر این است که به کمیسیون‌های پزشکی مراجعه کنند و علت عدم حضورشان را بیان نمایند و درخواست مجدد برایشان داده شود. مراجعه حضوری به کمیسیون‌های پزشکی بهترین راه است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر