سامانه نوبن دهی کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 خانمی در تلگرام به نام مریم از من پرسیدند که نوبتی که از طریق سامانه کمیسیون به آنها داده شده است را نتوانستند بروند. منظور از سامانه کمیسیون، سامانه کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی است و در پیامکی که برایشان آمده است گفته که  اگر اس ام اس عدد 1 را نفرستد  تایید نمی‌شود و نوبت شما ممکن است لغو  شود. در این حالت باید چکار کن؟

م در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که در کمیسیون پزشکی بعد از ارائه نوبت الکترونیک ، اس ام اس برای بیمه‌شدگان می‌رود. در صورتی که عدد ۱ را بفرستند کاربران سیستم در اداره کمیسیونهای پزشکی و طب کار متوجه می‌شوند که ایشان اس ام اس را دیده است اما این به آن معنا نیست که نوبتشان کنسل می‌شود بلکه به این معنا است که نتوانست پیامک دهند. در صورتی که نتوانند در نوبت کمیسیون در جلسه حضور پیدا کنند راهی که طولانی تر این است که منتظر بمانند و مجددا به آنها نوبت داده شود. معمولا یک یا دو ماه نوبت مجددی داده می‌شود و راه سریعتتر این است که به کمیسیون‌های پزشکی مراجعه کنند و علت عدم حضورشان را بیان نمایند و درخواست مجدد برایشان داده شود. مراجعه حضوری به کمیسیون‌های پزشکی بهترین راه است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر