سامانه نوبن دهی کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

 خانمی در تلگرام به نام مریم از من پرسیدند که نوبتی که از طریق سامانه کمیسیون به آنها داده شده است را نتوانستند بروند. منظور از سامانه کمیسیون، سامانه کمیسیون پزشکی سازمان تامین اجتماعی است و در پیامکی که برایشان آمده است گفته که  اگر اس ام اس عدد 1 را نفرستد  تایید نمی‌شود و نوبت شما ممکن است لغو  شود. در این حالت باید چکار کن؟

م در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که در کمیسیون پزشکی بعد از ارائه نوبت الکترونیک ، اس ام اس برای بیمه‌شدگان می‌رود. در صورتی که عدد ۱ را بفرستند کاربران سیستم در اداره کمیسیونهای پزشکی و طب کار متوجه می‌شوند که ایشان اس ام اس را دیده است اما این به آن معنا نیست که نوبتشان کنسل می‌شود بلکه به این معنا است که نتوانست پیامک دهند. در صورتی که نتوانند در نوبت کمیسیون در جلسه حضور پیدا کنند راهی که طولانی تر این است که منتظر بمانند و مجددا به آنها نوبت داده شود. معمولا یک یا دو ماه نوبت مجددی داده می‌شود و راه سریعتتر این است که به کمیسیون‌های پزشکی مراجعه کنند و علت عدم حضورشان را بیان نمایند و درخواست مجدد برایشان داده شود. مراجعه حضوری به کمیسیون‌های پزشکی بهترین راه است.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر