شکایت از تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری

 با سلام!  اسفند پارسال حکم اجرائیه از تامین اجتماعی به دستم رسید که قبلش ابلاغیه یا پیامکی در اون رابطه به دستم نرسیده بود( بعد از دیدن اجرائیه متوجه شدم که در سایت ابلاغ شده است ) و چون اجرایی شده بود نتوانستم تو سایت اعتراضم رو ثبت کنم. نامه ای تهیه کردم و به صورت دستی تحویل دادم مبنی بر اینکه افرادی که در لیست جریمه قید شده پایان کارشون در لیست بیمه ماهی که پایان کار داشتند اعلام  شده و لیستها رو ضمیمه نامه کردم. الان در جواب نامه من اومده که بدهی، به شما ابلاغ شده و چون اعتراضی در زمان مجاز انجام نشده، باید بدهی رو پرداخت کنم. می خواستم بدونم آیا میشه بابت این موضوع کاری کرد یا هیچ جوری نمی تونم این بدهی رو صفر کنم اگر امکانش هست لطف میکنین راهنمایی بفرمایید. ممنون از زحماتتون؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید اعلام کنم که تنها راهتون شکایت به دیوان عدالت اداری است. بنده قبلا در این زمینه شکایت کرده و به نتیجه رسیده ام. البته متاسفانه درخواست دستور فوری هم کردم که باهاش موافقت نشده است ولی به صورت عادی با شکایت به دیوان عدالت اداری و ارائه مدارک مربوطه می توانید موفق باشید. این تنها راهی است که دارید. البته معمولاً در طی این فرایند شکایت به دیوان عدالت اداری اولاً احتمال توقیف اموال تون هست  چون که به هر حال رای قابل اجرا است و همچنین جریمه هم هر روز زیادتر میشه .قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر