محاسبه دیه از بین رفتن بویایی

 دوستی به نام میثم در اینستاگرام از بنده سوالی پرسیده شد ایشان فرمودند که چند ماه پیش تصادف کرده اند و بین ایشان و جمجمه شم و پیشانی شان شکسته است و پویایی خودشان را هم از دست داده اند پزشکی قانونی شان را برای تست بویایی فرستاده است و جواب تست این بوده است که اصلاً بویایی ندارد با این حال پزشکی قانونی فقط ۱۴ درصد دیه تعیین کرده است است سال شان این است که چگونه می توانند اعتراض کند چون شنیدن که مبلغ دیه بویایی دیه کامل است؟

 در پاسخ به سوال این دوست عزیز باید اعلام کنم که البته دیه شکستگی جمجمه و پیشانی هم دیه بالایی می باشد اما تست بویایی معمولاً بعد از چندین ماه گذشت طول درمان مشخص می‌شود. اگر بویایی به طور کامل از بین رفته باشد دیه کامل دارد ولی معمولاً بویایی به طور کامل از بین می‌رود و برای همین درصد کمتری داده می شود. با این حال باید دیه را چه مقدار نوشته شده است معمولاً احتمالاً درصد ناچیزی کاهش بویایی نوشته شده است که ۴ درصدی تعیین شده است. بنابراین شما باید با قاضی دادگاه یا دادیار پرونده صحبت کرده و درخواست دهید که مجدداً به شما نامه بدهند تا موضوع این بار در کمیسیون پزشکی قانونی مطرح شود در کمیسیون چند پزشک نشستند و میزان دیه به صورت دقیق تر مشخص می شود این تنها راهی است که دارید.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر