ثبت ترک کار برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 دوست عزیزی به نام پیمان در اینستاگرام به بنده پیغام داده اند که ایشان در سال های ۹۲ تا ۹۳ در کارگاهی کار می‌کردند و حق بیمه برای ایشان پرداخت شده است. کلاً همین دو یا سه ماه برای ایشان حق بیمه پرداخت شده است تا ایشان حالا بعد از سالها در حال استخدام  در شرکتی هستند و همکاران آن شرکت گفتند که باید برایش خاتمه همکاری زده شود.  ایشان می خواستند بدانند که آیا بیمه خودش بعد از این همه سال قطع همکاری زده یا نه هنوز برای ایشان باز است و آیا امکانش هست که ایشان بتوانند این موضوع را بفهمد؟ 

در پاسخ به این دوست عزیز باید اعلام کنم که ما در بیمه چیزی به نام قطع همکاری نداریم ا. حتمالا منظور ثبت ترک کار در لیست بیمه‌ای است که به احتمال بسیار زیاد شعبه بیمه عدم پرداخت حق بیمه ایشان را به معنای ترک کار مورد تایید قرار داده است. بنابراین پرداخت حق بیمه از محل شرکت جدید ایشان کوچکترین مشکلی ندارد . اگر ترک کار مورد تایید نبود بعد از یک یا دو سال برای شرکت قبلی جریمه حق بیمه تعیین می‌شد و چون چنین اتفاقی نیفتاده است بنابراین موضوع به عنوان ترک کار تلقی گردیده است و پرداخت حق بیمه از طریق شرکت فعلی کوچکترین ایرادی ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر