ثبت ترک کار برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 دوست عزیزی به نام پیمان در اینستاگرام به بنده پیغام داده اند که ایشان در سال های ۹۲ تا ۹۳ در کارگاهی کار می‌کردند و حق بیمه برای ایشان پرداخت شده است. کلاً همین دو یا سه ماه برای ایشان حق بیمه پرداخت شده است تا ایشان حالا بعد از سالها در حال استخدام  در شرکتی هستند و همکاران آن شرکت گفتند که باید برایش خاتمه همکاری زده شود.  ایشان می خواستند بدانند که آیا بیمه خودش بعد از این همه سال قطع همکاری زده یا نه هنوز برای ایشان باز است و آیا امکانش هست که ایشان بتوانند این موضوع را بفهمد؟ 

در پاسخ به این دوست عزیز باید اعلام کنم که ما در بیمه چیزی به نام قطع همکاری نداریم ا. حتمالا منظور ثبت ترک کار در لیست بیمه‌ای است که به احتمال بسیار زیاد شعبه بیمه عدم پرداخت حق بیمه ایشان را به معنای ترک کار مورد تایید قرار داده است. بنابراین پرداخت حق بیمه از محل شرکت جدید ایشان کوچکترین مشکلی ندارد . اگر ترک کار مورد تایید نبود بعد از یک یا دو سال برای شرکت قبلی جریمه حق بیمه تعیین می‌شد و چون چنین اتفاقی نیفتاده است بنابراین موضوع به عنوان ترک کار تلقی گردیده است و پرداخت حق بیمه از طریق شرکت فعلی کوچکترین ایرادی ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر