ثبت ترک کار برای پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی

 دوست عزیزی به نام پیمان در اینستاگرام به بنده پیغام داده اند که ایشان در سال های ۹۲ تا ۹۳ در کارگاهی کار می‌کردند و حق بیمه برای ایشان پرداخت شده است. کلاً همین دو یا سه ماه برای ایشان حق بیمه پرداخت شده است تا ایشان حالا بعد از سالها در حال استخدام  در شرکتی هستند و همکاران آن شرکت گفتند که باید برایش خاتمه همکاری زده شود.  ایشان می خواستند بدانند که آیا بیمه خودش بعد از این همه سال قطع همکاری زده یا نه هنوز برای ایشان باز است و آیا امکانش هست که ایشان بتوانند این موضوع را بفهمد؟ 

در پاسخ به این دوست عزیز باید اعلام کنم که ما در بیمه چیزی به نام قطع همکاری نداریم ا. حتمالا منظور ثبت ترک کار در لیست بیمه‌ای است که به احتمال بسیار زیاد شعبه بیمه عدم پرداخت حق بیمه ایشان را به معنای ترک کار مورد تایید قرار داده است. بنابراین پرداخت حق بیمه از محل شرکت جدید ایشان کوچکترین مشکلی ندارد . اگر ترک کار مورد تایید نبود بعد از یک یا دو سال برای شرکت قبلی جریمه حق بیمه تعیین می‌شد و چون چنین اتفاقی نیفتاده است بنابراین موضوع به عنوان ترک کار تلقی گردیده است و پرداخت حق بیمه از طریق شرکت فعلی کوچکترین ایرادی ندارد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر