پرداخت حق بیمه کمتر از میزان واقعی

 ۲۸ سال سابقه کار دارم. کارفرما میتونه اخراج کنه حقوق را کمتر از لیست پرداخت میکنه  میتونه لیست را از ماه آینده کمتر رد کنه ؟

در پاسخ به سوالی دوست عزیزمان باید بگویم که وقتی شما ۲۸ سال سابقه کاری دارید یعنی کارمند دائمی یا کارگر دائمی هستید  بنابراین بدون قانون نمی تواند شما را اخراج کند و اگر این کار را بکنند شما می توانید از طریق اداره کار درخواست بازگشت به کار بگیرید. قانونا متناسب با حقوق شما باید حق بیمه پرداخت شود. هرچند بسیاری از کارفرماها حق بیمه را کمتر پرداخت می کنند. در این صورت شما به صورت مخفیانه می توانید به شعبه بیمه اطلاع بدهید تا آنها بازرسی از محل کار شما لیست حق بیمه را به صورت صحیح دریافت کند. 

 

 

 

 

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر