پیگیری سابقه بیمه از تامین اجتماعی

 دوستی در تلگرام از من پرسیدند که در سال‌های ۶۲ در تا ۶۵ در پروژه راه آهن تبریز در کارهای عمرانی کارگری می کردند. در این پروژه ها حدود ۱۴ ماه کارگری می کردند. الان برای پیگیری حق بیمه تامین اجتماعی چهارده ماه به شعبه بیمه مراجعه کرده‌اند و در شعبه بیمه به ایشان گفتند که تشابه اسمی بین اسم شما و اسم فرد دیگری وجود دارد و باید از شرکت راه‌آهن تاییدیه بیاورید. راه آهن هم  می گوید که شما باید بروی سابقه بیمه را از شعبه ۲ بگیرید تا ما به شما نامه بدهیم و شعبه هم سابقه بیمه نمی‌دهد. ایشان از من پرسیدند که حالا باید چیکار کنم؟

 در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که این مشکل همیشه بین شعب بیمه و مراکز دیگر وجود دارد. به نظر من اشکال شرکت راه‌آهن که بدون سابقه بیمه شعبه این کار را انجام نمی‌دهد اما برای اینکه مشکل حل بشه شما به راحتی می توانید از طریق سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه تان را بگیرید. در سایت ثبت نام کنید در کمتر از ۵ دقیقه ثبت نام شما تایید می‌شود و شما می‌توانید سابقه تان را با مبالغ پرداختی حق بیمه و به صورت تجمیع شده بگیرید. بهتر است پرینت سابقه تلفیقی استفاده کنید. این سابقه را به محل کارتان ارائه کنید تا آنها بتوانند به سادگی از طریق بایگانی گواهی کار شما را بدهند.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر