پیگیری سابقه بیمه از تامین اجتماعی

 دوستی در تلگرام از من پرسیدند که در سال‌های ۶۲ در تا ۶۵ در پروژه راه آهن تبریز در کارهای عمرانی کارگری می کردند. در این پروژه ها حدود ۱۴ ماه کارگری می کردند. الان برای پیگیری حق بیمه تامین اجتماعی چهارده ماه به شعبه بیمه مراجعه کرده‌اند و در شعبه بیمه به ایشان گفتند که تشابه اسمی بین اسم شما و اسم فرد دیگری وجود دارد و باید از شرکت راه‌آهن تاییدیه بیاورید. راه آهن هم  می گوید که شما باید بروی سابقه بیمه را از شعبه ۲ بگیرید تا ما به شما نامه بدهیم و شعبه هم سابقه بیمه نمی‌دهد. ایشان از من پرسیدند که حالا باید چیکار کنم؟

 در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که این مشکل همیشه بین شعب بیمه و مراکز دیگر وجود دارد. به نظر من اشکال شرکت راه‌آهن که بدون سابقه بیمه شعبه این کار را انجام نمی‌دهد اما برای اینکه مشکل حل بشه شما به راحتی می توانید از طریق سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه تان را بگیرید. در سایت ثبت نام کنید در کمتر از ۵ دقیقه ثبت نام شما تایید می‌شود و شما می‌توانید سابقه تان را با مبالغ پرداختی حق بیمه و به صورت تجمیع شده بگیرید. بهتر است پرینت سابقه تلفیقی استفاده کنید. این سابقه را به محل کارتان ارائه کنید تا آنها بتوانند به سادگی از طریق بایگانی گواهی کار شما را بدهند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر