پیگیری سابقه بیمه از تامین اجتماعی

 دوستی در تلگرام از من پرسیدند که در سال‌های ۶۲ در تا ۶۵ در پروژه راه آهن تبریز در کارهای عمرانی کارگری می کردند. در این پروژه ها حدود ۱۴ ماه کارگری می کردند. الان برای پیگیری حق بیمه تامین اجتماعی چهارده ماه به شعبه بیمه مراجعه کرده‌اند و در شعبه بیمه به ایشان گفتند که تشابه اسمی بین اسم شما و اسم فرد دیگری وجود دارد و باید از شرکت راه‌آهن تاییدیه بیاورید. راه آهن هم  می گوید که شما باید بروی سابقه بیمه را از شعبه ۲ بگیرید تا ما به شما نامه بدهیم و شعبه هم سابقه بیمه نمی‌دهد. ایشان از من پرسیدند که حالا باید چیکار کنم؟

 در پاسخ به این دوست عزیزمون باید بگم که این مشکل همیشه بین شعب بیمه و مراکز دیگر وجود دارد. به نظر من اشکال شرکت راه‌آهن که بدون سابقه بیمه شعبه این کار را انجام نمی‌دهد اما برای اینکه مشکل حل بشه شما به راحتی می توانید از طریق سایت تامین اجتماعی سابقه بیمه تان را بگیرید. در سایت ثبت نام کنید در کمتر از ۵ دقیقه ثبت نام شما تایید می‌شود و شما می‌توانید سابقه تان را با مبالغ پرداختی حق بیمه و به صورت تجمیع شده بگیرید. بهتر است پرینت سابقه تلفیقی استفاده کنید. این سابقه را به محل کارتان ارائه کنید تا آنها بتوانند به سادگی از طریق بایگانی گواهی کار شما را بدهند.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر