بیمه اختیاری بهتر است یا حرف و مشاغل آزاد؟

 سلام! خسته نباشید! ببخشید ازتون مشاوره میخواستم در مورد بیمه تامین اجتماعی. من می خواستم خودمو بیمه کنم. می خواهم بدونم بیمه اختیاری برای من مناسب است یا  مشاغل آزاد؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید اعلام کنم که بستگی به وضعیت زندگی شما دارد. اگر متاهل هستید و فرزند دارید و همسردارید حتما بیمه اختیاری انتخاب کنید در مجموع برایتان بهتر است. اما اگر متاهل نیستید بیمه حرف و مشاغل ۱۲ درصد کفایت می کند. اگر متاهل هستید ولی فرزند ندارید بیمه ۱۸ درصد حرف و مشاغل و بیمه اختیاری  یکی می‌شود.  ولی چون در بیمه حرف و مشاغل آزاد باید بابت هر دفترچه حدود ۸۰ هزار تومان پرداخت کنید توجه داشته باشید که هزینهو ممکن است معادل بیمه اختیاری شود. ضمن اینکه فرانشیز هم در مراکز درمانی ملکی تامین اجتماعی تعلق میگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر