دریافت هزینه از بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی

 سلام وقت خوش ! مادر من بیمه تامین اجتماعی داشته و تکمیلی هم همینطور! حالا که فوت شده خواهرم مدارک پزشکی بیمارستانش رو به بیمه تکمیلی تحویل دادن و تقاضاشون رو ارائه کردن. البته انصراف دادن از تامین اجتماعی و چون فکر میکردن مقداری که تامین اجتماعی می دهد کم است. حالا میتوانیم مراجعه کنیم و تقاضا بدیم از تامین اجتماعی چون مبلغی که شنیدیم پرداخت میشه کم نیست. ممنونم؟

در پاسخ به این دوست عزیزمون که می خواهم هزینه بیمه تکمیلی را بگیرد و هم هزینه بیمه تامین اجتماعی را بگیرد باید بگویم که هزینه های بیمه تکمیلی و بیمه تامین اجتماعی با یکدیگر متفاوت است یعنی شما باید همه هزینه بیمه تکمیلی را اگه دارید بگیرید و هم هزینه بیمه تامین اجتماعی را ! معمولاً اول باید برای تامین اجتماعی اقدام کنیم چون بعضی از بیمه‌های تکمیلی معمولاً می‌خواهیم که شما هزینه تامین اجتماعی و بیمه پایه قرار گرفته باشید و این گرفتن مبلغ از بیمه پایه به این معناست که پرونده پزشکی شما مورد تایید قرار گرفته است. الان وقت دارید مشکلی نیست و قانون تامین اجتماعی در زمان خاصی برای پرداخت هزینه‌ها نیومده تا اونجایی که من میدونم ولی معمولاً کمتر از یکسال اقدام  کنید و درخواستتون رو بدید تا بررسی مبلغ زیاد باعث ضرر و زیان شما نشود چون مبلغ به نرخ همان روز پرداخت می شود نه نرخ زمان حال.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر