دریافت هزینه از بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی

 سلام وقت خوش ! مادر من بیمه تامین اجتماعی داشته و تکمیلی هم همینطور! حالا که فوت شده خواهرم مدارک پزشکی بیمارستانش رو به بیمه تکمیلی تحویل دادن و تقاضاشون رو ارائه کردن. البته انصراف دادن از تامین اجتماعی و چون فکر میکردن مقداری که تامین اجتماعی می دهد کم است. حالا میتوانیم مراجعه کنیم و تقاضا بدیم از تامین اجتماعی چون مبلغی که شنیدیم پرداخت میشه کم نیست. ممنونم؟

در پاسخ به این دوست عزیزمون که می خواهم هزینه بیمه تکمیلی را بگیرد و هم هزینه بیمه تامین اجتماعی را بگیرد باید بگویم که هزینه های بیمه تکمیلی و بیمه تامین اجتماعی با یکدیگر متفاوت است یعنی شما باید همه هزینه بیمه تکمیلی را اگه دارید بگیرید و هم هزینه بیمه تامین اجتماعی را ! معمولاً اول باید برای تامین اجتماعی اقدام کنیم چون بعضی از بیمه‌های تکمیلی معمولاً می‌خواهیم که شما هزینه تامین اجتماعی و بیمه پایه قرار گرفته باشید و این گرفتن مبلغ از بیمه پایه به این معناست که پرونده پزشکی شما مورد تایید قرار گرفته است. الان وقت دارید مشکلی نیست و قانون تامین اجتماعی در زمان خاصی برای پرداخت هزینه‌ها نیومده تا اونجایی که من میدونم ولی معمولاً کمتر از یکسال اقدام  کنید و درخواستتون رو بدید تا بررسی مبلغ زیاد باعث ضرر و زیان شما نشود چون مبلغ به نرخ همان روز پرداخت می شود نه نرخ زمان حال.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر