دریافت هزینه از بیمه تامین اجتماعی و بیمه تکمیلی

 سلام وقت خوش ! مادر من بیمه تامین اجتماعی داشته و تکمیلی هم همینطور! حالا که فوت شده خواهرم مدارک پزشکی بیمارستانش رو به بیمه تکمیلی تحویل دادن و تقاضاشون رو ارائه کردن. البته انصراف دادن از تامین اجتماعی و چون فکر میکردن مقداری که تامین اجتماعی می دهد کم است. حالا میتوانیم مراجعه کنیم و تقاضا بدیم از تامین اجتماعی چون مبلغی که شنیدیم پرداخت میشه کم نیست. ممنونم؟

در پاسخ به این دوست عزیزمون که می خواهم هزینه بیمه تکمیلی را بگیرد و هم هزینه بیمه تامین اجتماعی را بگیرد باید بگویم که هزینه های بیمه تکمیلی و بیمه تامین اجتماعی با یکدیگر متفاوت است یعنی شما باید همه هزینه بیمه تکمیلی را اگه دارید بگیرید و هم هزینه بیمه تامین اجتماعی را ! معمولاً اول باید برای تامین اجتماعی اقدام کنیم چون بعضی از بیمه‌های تکمیلی معمولاً می‌خواهیم که شما هزینه تامین اجتماعی و بیمه پایه قرار گرفته باشید و این گرفتن مبلغ از بیمه پایه به این معناست که پرونده پزشکی شما مورد تایید قرار گرفته است. الان وقت دارید مشکلی نیست و قانون تامین اجتماعی در زمان خاصی برای پرداخت هزینه‌ها نیومده تا اونجایی که من میدونم ولی معمولاً کمتر از یکسال اقدام  کنید و درخواستتون رو بدید تا بررسی مبلغ زیاد باعث ضرر و زیان شما نشود چون مبلغ به نرخ همان روز پرداخت می شود نه نرخ زمان حال.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر