پیگیری حق بیمه پرداخت نشده

 مجتبی: سلام! من از۲۸/۹/۱۳۹۹ تا ۳/۳/۱۴۰۰ در نانوایی مشغول بودم. اما صاحب نانوایی بدون اینکه بهم بگه تنور خراب کرد. بعدشم نانوایی را اجاره داد.بدون اطلاع من! توی این مدت یک روز بیمه برام رد نکرد. منم شکایت کردم. استشهاد محلی بردم اما بعدش اومد التماس کرد گفت ندارم.منم رضایت دادم. رضایت دستی نوشتم. اما اداره کار میگه باید توی سیستم انصراف بدی منم ندادم. .بعد در سیستم زده در انتظار ثبت نظر اعضا یعنی چی؟  من از طریق تامین اجتماعی درخواست بازرسی دادم . البته بازرس آن وقت رفته بود در حال تعمیر بودش. میخواستم بدونم اداره کار یا تامین اجتماعی پیگیر بیمه من میشه برام زندش کنه.چون دستی رضایت دادم.اصلان بیمه رد نکرده برام . لطفا راهنماییم کن؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگم که تامین اجتماعی بدنی موضوع را پیگیری نمی کنه و اداره کار که باید این موضوع را پیگیری کند اگر شما انصراف داده باشید و در جلسات اداره کار نیز شرکت نکنید موضوع کنسل میشود اما اگر در جلسه هیئت تشخیص شرکت کنید و پیگیری کنید موضوع ادامه پیدا می‌کند. خودتان باید پیگیری کنید آنها علاقه‌ای به پگیری موضوع نخواهند داشت. در انتظار ثبت نظر اعضای آن اینکه شما پیگیری نکرده اید و اعضای هیات تشخیص اداره کار باید در مورد اینکه موضوع را لغو کنند یا تایید نظر بدهند. به نظر من در سیستم هیچ چیزی را ثبت نکنید و حضوری به اداره کار مراجعه کرده و موضوع را پیگیری کنید. تنها با گرفتن رای اداره کار است که حق بیمه تان زنده میشود.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر