شکایت از کارفرما در مجتمع مسکونی

 سلام وقتتون بخیر بنده هفته پیش سوالی پرسیدم محبت کردید جواب دادید. بنده شرایطم خیلی سخته! سه تا بچه کوچیک دارم خانمم حال روحی و جسمی مساعد نیست.جهت یادآوری بگم من سرایدار مجتمع سی واحدی هستم حدود ۱۹ ماهه با حقوق ماهیانه ۱ میلیون که امسال شد ۱۲۰۰ .هر کاری میکنم بازم هیات مدیره ناراضی و بهانه های الکی میگیرند و بیشتر سعی به تحریک من در راستای بی احترامی کردن و از کوره در رفتنم هستن و میگن باید از اینجا بری چون هیئت مدیره ناراضی ازت! نسبت به کم بودن حقوقم اعتراض کردم میگن منزلی که در اختیارت گذاشتیم ۱۵۰۰اجارشه.من چجوری میتونم حق و حقوقمون که به ناحق نمیدن و اینکه علاوه بر این به طریق مختلف باعث برهم زدن آرامش خودمو خانوادم میشن و بگیرم؟

در پاسخ به دوست عزیزی که این سوال را مطرح کرده‌اند باید بگویم تنها راه شما با شرایطی که من می بینم شکایت به اداره کار است اما اگر به اداره کار شکایت کنید احتمال اینکه با مدیریت آن مجتمع دچار مشکل بشوید بسیار زیاد است بنابراین شاید بهترین کار این باشد که مدارکی که نشان دهد در آنجا کار می کنی جمع آوری کنید. هر وقت واقعا نتوانستید دیگر در آنجا با این حقوق کار کنید از آنها شکایت کنید به اداره کار ! توجه داشته باشید که هزینه واحد سرایداری ارتباطی به شما ندارد و آنها برای اینکه شما بتوانید در آن محل کار کنید بودند مکانی برای شما تهیه کنند و نباید کرایه آن به حساب حقوق شما حساب گردد.

 

 

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر