شکایت از کارفرما در مجتمع مسکونی

 سلام وقتتون بخیر بنده هفته پیش سوالی پرسیدم محبت کردید جواب دادید. بنده شرایطم خیلی سخته! سه تا بچه کوچیک دارم خانمم حال روحی و جسمی مساعد نیست.جهت یادآوری بگم من سرایدار مجتمع سی واحدی هستم حدود ۱۹ ماهه با حقوق ماهیانه ۱ میلیون که امسال شد ۱۲۰۰ .هر کاری میکنم بازم هیات مدیره ناراضی و بهانه های الکی میگیرند و بیشتر سعی به تحریک من در راستای بی احترامی کردن و از کوره در رفتنم هستن و میگن باید از اینجا بری چون هیئت مدیره ناراضی ازت! نسبت به کم بودن حقوقم اعتراض کردم میگن منزلی که در اختیارت گذاشتیم ۱۵۰۰اجارشه.من چجوری میتونم حق و حقوقمون که به ناحق نمیدن و اینکه علاوه بر این به طریق مختلف باعث برهم زدن آرامش خودمو خانوادم میشن و بگیرم؟

در پاسخ به دوست عزیزی که این سوال را مطرح کرده‌اند باید بگویم تنها راه شما با شرایطی که من می بینم شکایت به اداره کار است اما اگر به اداره کار شکایت کنید احتمال اینکه با مدیریت آن مجتمع دچار مشکل بشوید بسیار زیاد است بنابراین شاید بهترین کار این باشد که مدارکی که نشان دهد در آنجا کار می کنی جمع آوری کنید. هر وقت واقعا نتوانستید دیگر در آنجا با این حقوق کار کنید از آنها شکایت کنید به اداره کار ! توجه داشته باشید که هزینه واحد سرایداری ارتباطی به شما ندارد و آنها برای اینکه شما بتوانید در آن محل کار کنید بودند مکانی برای شما تهیه کنند و نباید کرایه آن به حساب حقوق شما حساب گردد.

 

 

 قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر