شکایت به دیوان برای مبلغ حق بیمه برای انتقال سابقه بیمه

 کسورات همان حق بیمه ای است که طی ۱۰ سال توسط بیمه نیروهای مسلح از حقوق من کسر شده  ،  بعد از اخراج برای گرفتن آن نرفتم.   ،  اکنون می خواهم آن ۱۰ سال را به تامین اجتماعی بیاورم ، هیچ مشکلی در انتقال سوابق به تامین اجتماعی ندارم . مشکل اینه که تامین اجتماعی میگه حدود ۳۰ میلیون تومن به عنوان مابه التفاوت باید بدی تا ۱۰ سال رو به سابقه من اضافه کنه  . آیا می تونم در دیوان حکم بگیرم که اون مبلغ رو به تامین اجتماعی ندهم ؟ پول رو نیروهای مسلح باید بده چون پول بیمه من از دهه ۶۰ دستش بوده است. یه متخصص بیمه لازم دارم که به قوانین و بخشنامه ها مسلط باشه  ،  هزینه رو هم میدم ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که تامین اجتماعی درست گفته است .طبق قانون مصوب مجلس حق بیمه‌ای که شما به بیمه گر اول داده‌اید بدون پرداخت سود و یا مابه‌التفاوت به صندوق بیمه دوم پرداخت می گردد ولی صندوق بیمه دوم حق بیمه را به نرخ روز از شما می‌گیرد .بنابراین مابه‌التفاوت را باید شما را پرداخت کنید در این زمینه به دیوان میشه شکایت کرد تجربه کاری من میگه که دیوان همین رو تایید میکنه مشکل قانونی نداره باید پرداخت کنید متاسفانه اگر راهی داشت خدمتتون عرض می کردم.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر