شکایت به دیوان برای مبلغ حق بیمه برای انتقال سابقه بیمه

 کسورات همان حق بیمه ای است که طی ۱۰ سال توسط بیمه نیروهای مسلح از حقوق من کسر شده  ،  بعد از اخراج برای گرفتن آن نرفتم.   ،  اکنون می خواهم آن ۱۰ سال را به تامین اجتماعی بیاورم ، هیچ مشکلی در انتقال سوابق به تامین اجتماعی ندارم . مشکل اینه که تامین اجتماعی میگه حدود ۳۰ میلیون تومن به عنوان مابه التفاوت باید بدی تا ۱۰ سال رو به سابقه من اضافه کنه  . آیا می تونم در دیوان حکم بگیرم که اون مبلغ رو به تامین اجتماعی ندهم ؟ پول رو نیروهای مسلح باید بده چون پول بیمه من از دهه ۶۰ دستش بوده است. یه متخصص بیمه لازم دارم که به قوانین و بخشنامه ها مسلط باشه  ،  هزینه رو هم میدم ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که تامین اجتماعی درست گفته است .طبق قانون مصوب مجلس حق بیمه‌ای که شما به بیمه گر اول داده‌اید بدون پرداخت سود و یا مابه‌التفاوت به صندوق بیمه دوم پرداخت می گردد ولی صندوق بیمه دوم حق بیمه را به نرخ روز از شما می‌گیرد .بنابراین مابه‌التفاوت را باید شما را پرداخت کنید در این زمینه به دیوان میشه شکایت کرد تجربه کاری من میگه که دیوان همین رو تایید میکنه مشکل قانونی نداره باید پرداخت کنید متاسفانه اگر راهی داشت خدمتتون عرض می کردم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر