پرداخت سریعتر دیه

 طیبه نوری:  در تصادف ۵۰ درصد مقصر شناخته شدم با۳۰ تومن خسارت ویک فرد سرنشین که زخمی شده و طرف مقابل ۵تومن و راننده مقابل بیمه نداره!  خسارت من و سرنشین چگونه محاسبه میشه و چکار کنم زودتر به حقم برسم. چون طرف مقابل بیمه نداره ومن استطاعت مالی برای تعمیر ماشین ندارم ؟ 

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز شما خودتان ۵۰ درصد مقصر شناخته شده اید و طرف مقابلتان ۵۰ درصد مقصر است. بابت خسارت خودرویتان از بیمه شخص ثالث طرف مقابل باید استفاده کنیم که در این حالت ۵۰ درصد را پرداخت می‌کند و بابت آسیب خودرویتان  ۵۰ درصد از بیمه طرف مقابل باید بگیرید. . چون ماشین بیمه ندارد خودشان باید پرداخت کند و قانونا می توانید از ایشان شکایت کنید . بابت دیه سرنشین باید از بیمه شخص ثالث و صندوق تامین خسارات بدنی پرداخت شود.  . برای دریافت زودتر مبلغ راهی  ندارید. اگر بیمه معتبر مانند ایران و آسیا باشد سریع پرداخت می شود وگرنه با تاخیر پرداخت می‌شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر