دیه جراحت حارصه سر و صورت

 دوستی در اینستاگرام از بنده سوال پرسیدند که میزان دیه نظریه پزشکی قانونی را برایشان تعیین کند در پاسخ به این دوست عزیز موارد مربوط به دیه را شماره به شماره برایشان اعلام می کنم?

  1.  بابت پند یک که پارگی بخیه شده دامیه سمت چپ پیشانی است دو درصد دیه دارد معادل ۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در سال ۱۴۰۰

  2. بابت بند دو که کبودی سمت چپ صورت پل بینی و لب فوقانی است و مجموع سه عدد کبودی در سر و صورت میباشد معادل سه دهم درصد دیه کامل می باشد که به نرخ دیه سال ۱۴۰۰ معادل چهار میلیون و ۳۲۰ هزار تومان می باشد.

  3.  بابت بند ۳ که جراحت حارصه سمت راست صورت است یک درصدی دارد معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان.

  4.  بابت بند ۴ که دو عدد کبودی به همراه تورم متوسط بالای زانوی راست است بابت دو عدد کبودی سه دهم درصد دیه دارد معادل یک میلیون و ۴۴۰ هزار تومان. بابت تورم ارش دارد که باید مشخص می شود.

  5.  بابت بند ۵ جراحت حارصه نوک زبان است یک درصد دیه دارد معادل ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

  6. بابت بند ۶ که جراحت پشت دست چپ دو فقره قدام ساعد دست راست مجموع سه عدد حارصه است یک و نیم درصد دیه دارد معادل ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان. 

  7. بابت بند ۷ که آسیب نسج نرم کردن می باشد مشخص نشده است معمولاً نیم تا یک درصد دیه کامل دارد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر