به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

هزینه کفن و دفن بیمه شده اصلی

 سلام! مادرم پارسال فوت شدند. مستمری بگیر بودند. آیا هزینه کفن و دفن هم به ایشون تعلق میگیرد؟  ناگفته نمونه هزینه کفن و دفن پدرم رو دو سال پیش اقدام کردیم و گرفتیم. هم بیمه تامین اجتماعی هم تکمیلی و اینکه  مادرم تنها کسی بود که حقوق پدرم را دریافت می کرد و بیمه بود و‌باقی ورثه ازدواج کردند و اینکه اگه جواب سوال مثبت است چه مدارکی میخواد و کجا باید مراجعه کنم ؟

در پاسخ به سوال دوست عزیزمان که از طریق سایت این سوال را مطرح کرده‌اند باید بگویم که هزینه کفن و دفن به بیمه‌شده اصلی و بیمه‌شده بازنشسته می رسه و به همسرشان که در حقیقت بازمانده ایشان هستند تعلق نمی‌گیرد متاسفانه


نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401