درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات ستون فقرات

 دوستی در اینستاگرام از من پرسیدند که ۱۳ سال بیمه قالیبافی دارند و چون از کودکی کار می‌کردند پیری و ناتوانی از کار در بدنشان قابل مشاهده است .در ستون فقرات شانه چشمشان و انگشتشان مشکلات بدنی دارند و بیماری لوپوس که نوعی روماتیسم است را نیز دارند .از پزشک اعصاب هم گواهی دارند که افسردگی و اضطراب دارند و نمی‌توانند کار کنند. ایشان درخواست از کار افتادگی دادند ولی شعبه بیمه گفته باید بستری شود و پرونده بستری بیمارستانی داشته باشند تا بتوانند ایشان را به کمیسیون پزشکی ارجاع دهند. ایشان ۳۰ سال در شبکه بهداشت و درمان به صورت افتخاری کار کردند و متاسفانه هیچ بیمه‌ای در طی این سالها نشدند. سوال شان این است که باید چه کار کنند؟

در پاسخ به این دوست عزیز باید بگویم که بهتر است که بستری داشته باشند. معمولاً در کمیسیون پزشکی پرونده بستری را می بیند و بر اساس آن نظر می دهند. البته این موضوع قطعی نیست و بدون بستری بودن هم می‌توانند به کمیسیون مراجعه کنند ولی قطعاً بابت افسردگی و اضطراب هیچ درصدی نمی‌گیرند. بابت ناتوانی در ستون فقرات و چشم انگشتان هم احتمالاً درصد ناچیزی می‌گیرند و صرفاً بابت لوپوس درصد می‌گیرد که به نظر من بابت از کار افتادگی کلی کافی نیست. من هم همانند همکاران شعبه پیشنهاد می‌کنند بستری شود. 


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر